Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Tinderen nektek könnyen össze...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tinderen nektek könnyen össze jön a sex? 20f

Figyelt kérdés
Lányok ti is sex miatt jártok fel Tinderre, vagy komoly kapcsolatot kerestek?
2018. jan. 27. 12:04
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
87%

Nekem valamiért külföldi, határhoz közeli lányokkal könnyebben összejön. Pedig még azt se mondanám, hogy rosszabbul néznek ki,mint az itthoni lányok,akiket jobbra húzok. Nem tudom, miért:)

21/F

2018. jan. 27. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Melyik határra gondolsz?
2018. jan. 27. 12:10
 3/11 anonim ***** válasza:
Igen. 25N
2018. jan. 27. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Ez az "igen" nem egyértelmű hogy mire értetted:D
2018. jan. 27. 12:14
 5/11 anonim ***** válasza:
28%
Nekem volt olyan nap, amikor 3 csajjal is tudtam volna találkozni és le kellett mondanom kettőt. Szóval eléggé megy a dolog, hetente 2 új lányzót biztos betudok újítani. 40F
2018. jan. 27. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Akinek jól megyen...:D
2018. jan. 27. 12:23
 7/11 anonim ***** válasza:
43%
Amíg megy , addig kell nyomatni :) 40F
2018. jan. 27. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
...és mennyit költesz a szuperlájkokra? :D
2018. jan. 27. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
81%
a pasik vannak fent inkább szex miatt szerintem. több barátnőm is tinderezik, de egyikük se alkalmi céljából. ahogy én se. a nőknek nem kell a tinder, ha csak dugni akarnak...viszont nektek, pasiknak, szívás, hogy a legtöbb nő nem csak dugni akar. de könyörgöm, még ha csak szexit is akar valaki, akkor is dühítő, hogy ezt milyen alpári módon tudja közölni, már kb rögtön az első mondatával... a legundorítóbb az volt, amikor úgy írt rám valaki, hogy RÁKOS GYEREKEKNEK gyűjt adományt, és ehhez meztelen képekre van szüksége, szóval küldjek neki. általában veszem a poént, na de rákos gyerekekkel viccelni....ennél gusztustalanabb nincs. a múlt században a férfiak még UDVAROLTAK a nőknek, ma már ezt a fogalmat nem is ismeri szinte senki, tisztelet a kivételnek. 19/L
2018. jan. 27. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
75%
Hat nehezen jon ossze altalaban. Ez azert van amit az elozo irt. Hogy a nok nem dugni jarnak fel. Eddig harom csajjal jott ossze ketto kulfoldi egyetemista, egy pakisztani es egy koreai csaj de ok nyilt lapokkal jatszottak. A masik egy magyar kiscsaj volt de vele sokaig randizgatni kellett elotte.
2018. jan. 27. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!