Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szexelni orgazmus nélkül, van...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szexelni orgazmus nélkül, van ennek értelme?

Figyelt kérdés
Van egy srác akivel párszor lefeküdtem és azt mondta, hogy 3-4 alkalommal úgy szexeljünk, hogy amikor érezzük, hogy majdnem elélvezünk abbahagyjuk és másnap folytatjuk, másnap megint ugyan ez és h hatalmas lesz az élvezet mondjuk a negyedik nap. Van értelme?
2018. jan. 29. 08:49
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
61%
persze hogy van, de fiatalon az ember a kielégülésre megy. majd pár év múlva, miután megunod a sima elsülést, lehet ezt is élvezni fogod.
2018. jan. 29. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekem régen volt olyan, hogy 2 napon keresztül, mikor megvolt a barátnőmnek nem volt ténylegesen szex. De 2 napon keresztül, majdhogy nem végig verte nekem. Persze nem ténylegesen folyamatosan, de tényleg nagyon sokat megszakításokkal. Aztán a 2. nap végére egyszer csak éreztem, hogy na most fogok elmenni, és éreztem mintha valami jött volna meg azt az érzést kicsit, de utána maradt minden tovább. Nem igazán értettem, hogy ez mi volt. Majd 10 perc után szinte semmit sem érezve elkezdett vulkánként kitörni és szakaszosan, de vagy 10 percen keresztül folyamatosan jött. Mondom még kevésbé élveztem érzetre mint általában, hiába jött 5-10 percen keresztül élvezni nem élveztem. Szóval ebben szerintem semmi jó nincs. A tantra egy f*ság
2018. jan. 29. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%

hát nem tudom a napokon keresztül leállítás okoz e nagyobb élvezetet, de az elhúzás sok esetben igen, de van amikor már akkor is túl megy egy határon és már nehezebb elmenni


én férfiként többször szexeltem orgazmus nélkül, mert engem az orgazmus kifáraszt és nem akartam elfáradni, de élvezem a szex minden pillanatát, meg persze a barátnőm is kívánta

2018. jan. 29. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Semmi értelme. Mindig élvezzetek mindketten, annak van értelme!
2019. márc. 27. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!