Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Semmi értelme a szerelem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Semmi értelme a szerelem nélküli szexnek, van aki rajtam kívül még így gondolja?

Figyelt kérdés

Egy magányos önkielégítés után, amikor elmúlt az orgazmus minden hatása, van egy bizonyos ürességérzete az embernek, azt érzem. Ha nem éreznek a partnerek egymás felé szerelemet, mindketten ugyanezt az ürességérzetet érezhetik az orgazmus elmúlta után. Egy probléma van, egy számára közömbös ember mellette, rajta, alatta fekszik valahol, a legintimebb közelségben, minden privát szférán belül... A gyönyör, pedig, már elmúlt, a kezdeti vágy lecsillapodott és a gondolataik is kezdenek kitisztulni.


Nem éreznek ilyenkor megalázottságot?



2018. jan. 12. 02:41
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
80%
Szerintem ezt minden értelmes ember így érzi. Aki pedig nem tud érezni, az csak gép módjára megdugja a nőt, és se előtte, se közben, sem pedig utána nem érez semmit.
2018. jan. 12. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
69%
Nincs értelme, nekem nem is jön össze az orgazmus ha nem érzek semmit a másik iránt. Kétszer voltam úgy férfivel, hogy nem volt szerelem, semleges volt a szex, mindegyikkel egy szex után szakítottam. Egy fiú volt, aki iránt éreztem valamit, ég és föld volt az előző szexekhez képest. Egy lánnyal voltam, szintén szerelmesen, az is isteni volt. Szóval igen, érzelem nélkül szar a szex, legyen bármilyen ügyes a partner. A tapasztalt fiúkkal egy nulla volt, a szűz sráccal meg első alkalomtól kezdve nagyon meg lett mozgatva a lelkem is. :)
2018. jan. 12. 04:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
38%

Viszonylag sok 1 alkalmas szexen túl vagyok... Majdnem mindnél ezt éreztem. Igazából nem is volt jó szinte 1 se.

Mindig törekedtem arra, hogy ne nálam történjen a dolog, met kidobni cikibb, mint nekem felszívódni. Ugyanis utána kb ránézni nem bírtam a másikra.

Egyik emlékezetes ilyen eset, amikor én voltam a pasinál. Bp belváros, hajnali 2 óra, szakadó eső. Nem érdekelt, csak hogy hazamehessek, lehetőleg minél előbb. Először rá akart venni, hogy maradjak. (Mondjuk ő szeretett volna többet, én nem éreztem erre késztetést.) Utána felajánlotta, hogy hazavisz. Visszautasítottam, és elindultam. Megkönnyebbülés volt.


Másik eset, szabadtér... Esemény után elindulunk a villamoshoz, közben megint az érzés, hogy kb bárhol lennék, csak ne itt, vele... Azt vártam, mikor száll már le végre... Eltűnt, megkönnyebbültem.


Ami talán nem okozta ezt az érzést, mikor egy jóbarátommal feküdtem le, akit kedveltem, mint barátot. Ott utána ment minden tovább. Nála az tette be a kulcsot, mikor 1x átjött, hogy szexelünk, de én nem éreztem jól magam, így ez elmaradt. Helyette gondoltam én, nézünk filmet, dumálunk, stb. Aha.. Elkezdett ölelgetni, puszilgatni, és megszólalt, hogy amúgy nem gond, nem azért jött, hanem miattam, hogy érezze a közelségem. Valamiért ez nekem sok(k) volt...

2018. jan. 12. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
63%

Ugyan ezt érzem én is.

24N

2018. jan. 12. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
71%

Szerintem ez emberfüggő. A szexnek nagyon egyszerűen a fajfenntartás a lényege, amihez nem mindenkinek kellenek érzelmek. Bár tény, hogy azokkal sokkal jobban esik.

Nekem volt egyéjszakásom is, akkor, abban a pillanatban jó volt. De ha vissza szeretnék gondolni egy kellemes ilyen emlékemre, sosem az jut eszembe, hanem egy bármelyik olyan, ami a volt barátommal együtt történt, akibe nagyon nagyon szerelmes voltam (vagyok?mindegy). Szóval én megértem azt is, aki mélyebb érzelmek nélkül szereti, és azt is, aki csak azokkal nem tud semmit tenni, de nem éri meg általánosítani szerintem.

2018. jan. 13. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
71%
több kérdést tettél föl egyszer az önkielégítésről írsz ahogy írod utána ürességérzete van az embernek ! Ez már rég rossz !! Legalábbis én ha ön kielégítek az egy jóleső érzés nálam :) !! A másik kérdés pedig nem fontos a szerelem a szexhez ha meg van a kémia a vonzalom akkor öröm lehet a szex szerelem nélkül is semmi megalázottság nélkül :)) ! Ha esetleg valakinek másképp alakul az rég rossz nem kell olyan kapcsolatba folyamodni !
2018. jan. 13. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 tcsehi ***** válasza:
67%

Srácként is így érzek és tapasztaltam is, hogy mi a különbség a szex és a szeretkezés közt!

19/F

2018. jan. 13. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
32%

Nagyon igazad van. A szerelem nélküli szex csak kiüresíti az embert testileg-lelkileg, míg az imádott pároddal töltött pásztoróra feltölt energiával tettvággyal, boldogsággal. Olyankor egy hegyet arrább tudnál tolni.

Mindazonáltal megesik az emberrel, hogy nem akar, csak egy kóbor numerát, aztán menni a dolgára.

2018. jan. 15. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
40%

hát te vmit elég furán érzel :)

hogyne lenne már ... szex nem kizárólag szerelemben létezik, a barátság extrákkal -féle kapcsolatoktól kezdve az egyszeri kalandokig sok minden van, és nem éártrem, ugyan miért ne élveznék azt mindketten.

2018. jan. 16. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
48%
Nekem még ilyen nem volt, én feltöltődést, motiváltságot, örömöt szoktam érezni utána. Van hogy még jobb is mint olyannal akibe szerelmes voltam.
2018. jan. 16. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!