Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek Voldemort és...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek Voldemort és Bellatrix hogyan szexelt?

Figyelt kérdés

Úgy értem, hogy durván, egy kis BDSM-el vagy inkább csak 'normálisan'?

Bella azt kiabálhatta hogy Nagyúr vagy Voldemort ? Vajon ez valami jutalom volt Bellának, vagy Voldemort csábította el , mert azért ő is férfi? Mit gondoltok, már akkor is együtt voltak, mikor Voldy csak elkezdett felemelkedni és még nem ölte meg a Potter családot, vagy ez csak Bella szabadulása után történt meg?



2018. jan. 30. 14:47
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
90%
Mivel Voldemort nem volt ép elméjű teljesen, gondolom nem kedvelhette a normál szexet, inkább bdsm. Sosem hívta Voldemortnak, le is hurrogja harryt amiért ő nevén meri nevezni, inkább nagyúrt kiabált volna. Inkább csak ürítés, de Voldemort kedvelte bellatrixot a hűsége miatt. Szerintem szabadulás után. Bellatrix férjnél volt, úgy emlékszem a férje az azkabanban halt meg.
2018. jan. 30. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem BDSM volt természetesen. És tuti hogy csak Nagyúrnak szólíthatta.
2018. jan. 30. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
49%

Hol volt megirva, hogy szúrta a csajt?

Rég olvastam sry

2018. jan. 30. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
63%

Mi van?

Ja Bellatrixot kínozta a Kruciátusz átokkal BDSM-nek megfelel nem 😂

2018. jan. 30. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
76%
Na jó, el kell olvasnom a könyveket. :P
2018. jan. 30. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Spoiler alertet nyomhattal volna. Megcsak a titkok kamrajanal jarok.


Egyebkent ha volt ilyen akkor "tudodkinek" hivta es azt mondta neki, hofgy tedd be a "tudodmit". A peniszet se lehet neven nevezni sztem.

2018. jan. 30. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Nyugi, amiről szó van, az az Elátkozott gyermek színdarabban van benne, aminek igazából nincs túl sok tényleges és megalapozott köze a könyvekhez....


Amúgy szerintem Voldit a legkevésbé se érdekelte a szex, persze Bella bármikor szívesen aláfeküdt volna, de egy szexelő Sötét Nagyúr nem igazán illene Voldi profiljába :D

2018. jan. 30. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
43%
Nektek tényleg nincs jobb dolgotok?
2018. jan. 30. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
74%

Ennél sokkal érdekesebb kérdés, hogy MIVEL csinálták?

Voldemort ugyanis némi kígyótulajdonságot vett fel, amikor testet öltött (orra kígyóra emlékeztetően nincs, csupasz bőr)... na most nem tudom, tudjátok-e, de a kígyóknak hemipenis-e van, ami egy U vagy Y alakú KETTŐS szerv... keressetek rá a guglival, sok képet kidob.

2018. jan. 30. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Igen, az Elátkozott Gyermekben van ez, mivel abban van egy gyerekük. Az egész egy sz*r, értelmetlen hülyeség de ez az egy dolog van benne amit el tudok hinni. Rengetegszer olvastam a könyveket,több nyelven is, és nekem mindig az jött le hogy Bella Voldemort szeretője. Én is a Nagyúrra tippeltem alapból, de kíváncsi voltam a véleményekre
2018. jan. 30. 22:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!