Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért nem "működik" a Tinder?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem "működik" a Tinder?

Figyelt kérdés

Egy jó ideje használom a Tindert, de szinte alig van matchem, pedig nem vagyok ronda. A nem virtuális térben is elég jók a tapasztalatim / visszajelzések.

Akiket kérdeztem lány ismerőseim a feltett képekről, mind azt mondták, hogy ők jobbra húznának (és nem csak jó fejségből mondták).


Akikkel matchelek, azok 90%-ban nem írnak vissza és nem is törlik a matchet.


Miért van ez? Másnak is van ilyen tapasztalata?

25/F



2018. jan. 31. 18:55
 1/6 Modeler ***** válasza:
Az egyszerű és rövid válasz: A Tinder egy sz*r.
2018. jan. 31. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Detto ugyanez a tapasztalat. Én is tettem ki egy kérdést ezzel kapcsolatban: https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__tarsk..
2018. jan. 31. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Férfi vagyok. Két évig Tindereztem, de az első hónap után nem tudtam komolyan venni, csak játszottam. Csak olyanokat húztam jobbra, akikben megfogott valami, azaz mondjuk 25 csajból 1. A mellkidobós instak.rvák nem érdekeltek. Így is volt elég sok matchem, nagyjából átlagban párnaponta egy. Nagyjából 10 machből 2-vel lehetett 2 sornál többet váltani. És kb 10 olyanból akikkel 2 sornál többet lehet váltani 1 volt akivel randiig is jutottam. Nagyjából. A két év alatt kb 20 randim volt Tinderről, nagyjából havi egy. És egyetlen egy volt csak, ahol szerettem volna második randit, de ott a meg a csaj rázott le egy "rendes vagy, de még én se tudom mit keresek" válasszal.
2018. jan. 31. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Előző vagyok, véletlen elküldtem.


A többi lány szinte mind kiábrándító volt. Sok a lelki sérült, meg pénzhajhász. Szerintem a lányok 90%-a csak játszik, és mondjuk mikor először Tinderezik akkor elmegy 1-2 randira, aztán már csak egonövelő nekik.


Alapvetően rossz a platform. Tök felszínes, és ha nem jóképű/szép fuckbuddy-t keresel, akkor értelmetlen.

2018. jan. 31. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Tinderen a csajok szexpartnert keresnek, ehhez pedig magasra tudják tenni a lécet.
2018. jan. 31. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szia :) Én lány vagyok ugyan és talán a problémát se érzem át teljes mélységében, mert akik rámírnak Tinderen, én mindenkinek válaszolok. Bár az is igaz, hogy gyakran a beszélgetések "megfeneklenek" 1-1 ponton, vagy be sem indulnak az olyan kellemes első üzenetek után, mint a "te mit szólnál ehhez a szex dologhoz?". Sőt az is igaz, hogy már a "válogatásnál" próbálok szűrni emiatt és a "fuckboy" kinézetű srácokat balra húzom. :D Lehet más lány is gondolkodik így, aki nem csak dugópajtit keres Tinderen, hanem értelmes beszélgetőtársat is mellé.

Másik dolog ami eszembe juthatott (bár nem tudom, mióta TInderezel), hogy valaki régebben töltötte le az appot és húzott téged jobbra, de mikor odajutottatok hogy meglett a match, akkor ő már nem űzte a Tinder-bizniszt, az appról meg nem törölte a profilját.

Ezek jutottak eszembe, aztán hajrá ;) 22L

2018. febr. 1. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!