Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csókolóztam egy pasival, és...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csókolóztam egy pasival, és nem éreztem semmit. Változhat ez még, vagy ezek szerint köztünk nem működik?

Figyelt kérdés

Régóta flörtölünk egymással, érintések, incselkedédes voltak régóta. Sokszor már csak attól benedvesedtem, hogy elment mellettem, és végigsimította az oldalam..

De most.. Csókolóztunk, és semmi. Kicsit sem volt izgató, nem éreztem azt, hogy még akarom, vagy tovább akarnám folytatni.. Ő már kezdett beindulni, a keze kalandozni, én pedig...


Változhat ez még? Összeszokhatunk?

Vagy nem műdödik a kémia, felejtsem el?


2018. febr. 4. 21:24
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem működik a kémia. Ha nem kívánod akkor felejtős. Ha jól működne akkor te is bevadultál volna.
2018. febr. 4. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Sokszor némelyik nő maga sem tudja mit akar.. egyszer kívánja azt a férfit, utána már nem...
2018. febr. 4. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ez érdekes...lehet hogy csak a "játszadozás" izgatott a kötődés nélküli szexualitás és miután megtörtént a csók már úgy gondoltad hogy ez más és nem indított be. Szerintem.
2018. febr. 4. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Tapasztalatból mondhatom, hogy változhat idővel. Nyugi.
2018. febr. 5. 05:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!