Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Nagyon ciki, gáz, hogy 18f...

Nagyon ciki, gáz, hogy 18f éves léttemre nem vágyok kapcsolatra?

Figyelt kérdés
Voltak már barátnőim stb. de valahogy nem vágyok kapcsolatra. Haverok, ismerősök meg vannak áldva vele, hogy miért nem szerzek értelmes barátnőt. Ha sexről van szó én boldogan elvagyok az alkalmi kapcsolatokkal, ritkán k*r*ákkal. Inkább foglalkozok a sulival, edzéssel, munkával. Vagy csak nekem van hülye felfogásom?

2014. okt. 10. 20:14
 1/5 anonim válasza:
Az nem gáz h nem vagy de az gaz h azt irtad h vágyok xddd
2014. okt. 11. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

barney stinson1 rohadtul unatkozhatsz, de menj vissza a "Kockahasam és 14,5 centis f_rkam van, jöhetnek a csajok" kérdésedhez ! Köszi mindenki nevében.


Normális. Én sem vágyom k_rvákra, se r_bancokra, és még jó pár ember. 19 éves koromig nem volt kapcsolatom, és 2 éve van egy normális tökéletes. Szóval nyugi.

2014. okt. 11. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

barney stinson1 most egy elírt szón nem tudom miért kel kiakadni... 10 éves kis netgengszterek kíméljenek.

kedves 2. köszönöm.

2014. okt. 11. 10:18
 4/5 anonim ***** válasza:
Én szintén 18 éves hím vagyok, és nemcsak kapcsolatra, de futó kalandokra sincs semmi szükségem. A te felfogásod szerintem viszonylag elterjedt, max. nem mindenki veri nagydobra, hogy őt csak a dolog fizikai része érdekli.
2014. okt. 12. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Persze, hogy normális.. Csalódtál az előzőekben, vagy kiégtél ilyen téren. Szeritnem normális, és idővel biztos változni fog :)
2018. júl. 26. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!