Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, van aki számára jó...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, van aki számára jó lenne, ha alapból férfi lenne a pasija a kapcsolatban, de ha kedvetek van, akkor kicsit lányosíthatjátok otthon vagy akár az ágyban is?

Figyelt kérdés

2018. febr. 10. 11:10
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
33%
uccsó de hát látod az előtted lévőket pontozzák le:D
2018. márc. 8. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
33%
ez számomra rejtély... lehet, a mai világban már ciki normálisnak lenni :D
2018. márc. 8. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
Van esetleg ilyen lány?😃
2018. márc. 17. 10:04
 14/19 anonim ***** válasza:
25%

Kerdezo: legyen inkabb kotelezo! Nehogy mar a ferfiassag legyen oke. Le a ferfiassaggal es legyen minden ferfi sracocska, sminkben, tullszoknyaban. .

.

Ja es az ENSZ... az is legyen kisminkelve.

2018. márc. 24. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:

Ennek semmi köze a politikához.

Nemzeti érzelmű srácnak is lehetnek ilyen gondolatai önmagára, és nem másokra vonatkoztatva.

2018. márc. 24. 09:56
 16/19 anonim ***** válasza:
25%

"nemzeti érzelműnek" nincsenek mert az nem ilyen aberrált.

A politika hogy jön ehhez?


Nem kéne ilyen nô, soha a büdös életbe, férfi vagyok, jóképű,izmos,sportos. Férfi, belőlem senki nem fog barbie babát csinálni.

2018. ápr. 12. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
68%
Annyira gyerekesek ezek a kérdések, a válaszolók pedig annál jobban. A szexualitásnak semmi köze az ember jelleméhez, viselkedéséhez, komplett identitásához. Ez egy elemi dolog, nem lehet irányítani, ellenkezni meg felesleges. Mindenki úgy éli ki ezeket az ösztönöket, fantáziákat ahogyan csak szeretné, hiszen a szex az élvezetekről szól. Kialakult bennünk a termékenyítés/termékenyítődés folyamatának az élvezete, hogy ezzel ösztönözzük magunkat a szaporodásra és fajfenntartásra. Ma azonban bárki vállalhat gyereket számtalan módon, ez ma már nem élet-halál kérdés (nyilvánvalóan). Ami hátramaradt tehát a szexuális együttlétekből az az élvezete a folyamatnak. Szerintem az előttem szóló undort kifejező embereknek is vannak olyan szexuális fantáziáik, amiket elnyomnak magukban, mert attól félnek, hogy ettől ők nem lesznek 'normálisak'. Vagy ha nem is a saját vágyaiktól, ezeknek a kialakulásától félnek, erre ékes példa a felettem lévő úriember, aki retteg attól, hogy elveszik tőle a férfias jellemét. De hadd kérdezzek valamit. Ha ezt az erős, férfi énedet a párod el tudja venni egy műbránerrel, akkor elég instabil lábakon mozog ez az amúgy rendíthetetlen jellem, nemigaz? Ki tudja, lehet élveznéd is, abban pedig nincsen semmi szégyellnivaló. A saját hálószobájában mindenki azt csinál amit szeretne, ahogyan szeretné, megfosztani magunktól a lehetőségeket szerintem ökörség.
2018. ápr. 23. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
68%
Egy szexi hálóingben megnézném a pasimat :D
2018. ápr. 23. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
Kis huncut😃
2018. ápr. 23. 19:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!