Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Milyen gyakran kell egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen gyakran kell egy férfit kielégíteni ahhoz, hogy ne vágyjon más nőre? N28

Figyelt kérdés
A párom munkahelyén elég sok nő van. Figyelek arra, hogy rendszeresen le legyen ápolva a szerszáma. kb. két-három naponta "lerendezem", van úgy, hogy csak orállal. Szerintetek gyakrabban kéne, vagy jó ez így? Főleg férfiak véleményét várom.

2018. febr. 10. 21:45
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
23%
Engem naponta.
2018. febr. 10. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 RRR ***** válasza:
72%

nézd,akármit is csinálhatsz,ha félre akar menni


de ez ,amit teszel ne rossz,meg ne legyél vele boszorka!

2018. febr. 10. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
13%
A megcsalás nem ezért szokott lenni. De pl ha érzi hogy nem kívánod, nem nedvesedsz, nem vágysz arra hogy (vagy vágysz,de nem teljesül) orgazmust okozzon neked rendszeresen, akkor jó eséllyel hiányérzete lesz. Plusz veszekedés....
2018. febr. 10. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
97%
Te semmit sem tudsz a férfiakról, ha azt hiszed, azzal magadhoz tudod láncolni az illetőt, hogy x időnként kielégíted.
2018. febr. 10. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
"baxnálak" és "pitsa"? És még én vagyok a gyerekes?
2018. febr. 10. 21:53
 6/22 anonim ***** válasza:
100%
#6 Valószínűleg a trágárságszűrő miatt volt kénytelen így írni.
2018. febr. 10. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
62%
A helyesírást az oldal nem engedte,trágár szavak miatt, de gondolom,tudtad értelmezni így is, 28 évesen.
2018. febr. 10. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
0%

1-2naponta. De szerintem ak vagy nyeregben ha a párod is kezdeményez. Ha nem szokott akkor érd el vhogy.

26f

2018. febr. 10. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
33%
2 naponta legyen valami azért . Ha nincs semmi zűr és a többi csaj nem nagy durranás akkor nincs baj . De ha unalmas minden sok tré dolog vita történik akkor keres bárki új életet ha pedig jobb lehetőség izgalmas dolog adódik változtatnak az emberek . Te is ha megteheted .
2018. febr. 10. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
0%
Ez ember függő. Nekem mondjuk napi 2-3 az alap. Ha az nincs meg nyilván nem rohanok azonnal másik csajhoz, de akkor ha olyan a helyzet nem mindig tudom magam visszafogni.
2018. febr. 10. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!