Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért fáj sok lányak akikkel...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért fáj sok lányak akikkel eddig voltam szex közbe/utan a hasuk? (szúró fájdalom)

Figyelt kérdés

alig 17 centi a szerszamom. Szoval abszolut nem nagy. Kezd idegesiteni mert 8 nöbol akikkel eddig eletem soran voltam, 6 erre panaszkodott rendszeresen. Sot a msotani is. Sok figyelmet forditok az elojatekra, nyelvvel ujjal stb, tenyleg megadom a modjat mindig. De negyed ora utan panaszkodnak hogy fáj a hasuk, szúr alul stb.

Kezdek mar megingani a tudasomban szex teren h valamit rosszul csinalok v mivan?

Ha annyira gaz lennek nyilvan enm maradnanak velem a csajok x ido utan is, de mar bosszant ezt hallani mindig.

Akkor is elofordul ez, ha pl nyelvvel orgazmusik viszem, utana szex, de nem kell sokaig mert panaszkodnak.

Ha durvara veszem akkor is, ha erzeki vagyok akkor is.

27/F



2018. febr. 13. 20:56
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
Nálam szakító ok lenne, ha a pasiban nem lenne annyi önkontroll, hogy ne döfködje a méhszájamat.
2018. febr. 13. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
Pont emiatt röhögök azokon, akik lepontoznak, mikor beírom ideális pénisz méretnek a 12 cm / 3,5 cm-t.
2018. febr. 13. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:

ha tudnád....

´ök kerik h nyomjam tovig mindig.

erezni akarom teljesen bla bla...

Hatalams az onkontrollom de most erre tarjam szet a kezem?

Kepes vagyok azonnal a masodik menetre is, van jopar szexjatekom, szoval nemkell itt a szentbeszed h hulye vagyok hozza.

csak ezt nem ertettem.

koszke.

2018. febr. 13. 21:16
 14/15 anonim ***** válasza:
68%
Szerintem meg nemi beteg vagy s átt is adtad azt a jányoknak.menj vizsgáltasd ki magad mindennel szemben.Az enyém 18-19 s nem nyíg senki s kicsinek tartom én is.
2018. febr. 13. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
86%

A nők is különböznek egymástól , ahogy a férfiak. Nem minden nőnek egyforma hosszú a hüvelye. Van akié rövidebb, van akié hosszabb. Szexuális izgalom hatására tud nyúlni, de mindenkinek más, hogy mennyit.

Az, hogy jól esik 1-2 tövig döfés, nem azt jelenti, hogy jót is tesz. Orgazmus után pedig még össze is szűkül, össze húzódik a hüvely, így rövidebb is lesz kicsit.

2018. febr. 14. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!