Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan fekügyek le az egyik...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Péterfi Béla kérdése:

Hogyan fekügyek le az egyik tanárnőmmel?

Figyelt kérdés
Nagyon tezszik bár igaz hogy hatvan éves de nagyon jól néz ki. Sietnem kéne ezzel mivel két év múlva megy nyugdíjba és addig le sgzeretnék feküdni vele.

2018. febr. 15. 10:10
 1/10 anonim ***** válasza:
53%

Ezt engedd el öcsi! Komolyan...


Ne ringasd magad hiú ábrándokba! Attól, mert kedves és segítőkész veled, az nem azt jelenti, hogy bejössz neki. Tanár. Pedagógus. Ez a dolga.


Keresgélj a korosztályodban, hisz annyi dögös fiatal tinilány van! Igaz, közülük nehéz azt kiválasztani, aki nem a pénzre megy meg ilyenek, de ne feledd: Édesebb az, amiért küzdeni kell! - Viszont olyan kocsi utána nem szabad futni, ami nem vesz fel!


Én rég letettem arról, hogy megfeleljek a női igényeknek. Az egyetlen lány, aki után futni fogok, az a saját kislányom lesz majd, amikor a kertben fogócskázunk!


29/F

2018. febr. 15. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Én rég letettem arról, hogy megfeleljek a női igényeknek. Az egyetlen lány, aki után futni fogok, az a saját kislányom lesz majd, amikor a kertben fogócskázunk!


Ahhoz valami no is kell, hogy neked kislanyod legyen

2018. febr. 15. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
94%
Habár harminc felett vagyok és nem követem aktívan az iskolarendszer változásait, de mióta hagyták abba a nyelvtan tanítását az iskolákban? Szinte minden második poszt teli van nyelvtani hibával, ami azért érdekes, mert nekem egyből felugrik a kijavított verzió (akár mobil, akár PC), ha elgépelek valamit.
2018. febr. 15. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha ezt ugyanígy leírod neki, akkor ne számíts sikerre.A libidója mínuszba szalad egyből, hogy nem tudott téged megtanítani írni.Teljes csőd lenne számára.
2018. febr. 15. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Noren1989 ***** válasza:
89%
Reméljük, hogy nem nyelvtantanár...
2018. febr. 15. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Talán van esélyed, ha megtanulsz helyesen írni!
2018. febr. 15. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Nyelvtan korrepetáláson kapd el.
2018. febr. 15. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

1. Lépés: Tanulj meg írni.

2. Lépés: Feküdj le vele.

2018. febr. 15. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
A 8-as emberke hozzászólását kiegészíteném azzal, hogy csak akkor dugd meg, ha engedi is! Mert ha nem, inkább többet ne próbáld meg, mert ha nem egyezett bele, s úgy szexelsz vele, büntetőjogi következményeket von maga után. De ha igent mond és kettesben vagytok a suli egy mindentől távoli termében, akkor kefélhetsz vele, akár szexhangokkal is, mert nem hallja át senki! De én inkább ezt megtartanám önkielégítés szintjén.
2018. febr. 15. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Le tudod írni helyesen, hogy gerontofilia?
2018. febr. 16. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!