Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan tudnám majd rábeszélni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám majd rábeszélni őt a szexre a vízben?

Figyelt kérdés
A barátnőmmel tavaly már több helyen is szerettem volna kipróbálni vízben a szexet,pl tó,tenger ilyesmik de ilyen helyeken nem sikerült rábeszélnem pedig pl tavaly az egyik tónál nálunk,ott lett volna rá lehetőség és én eléggé készen is álltam rá:)Ott fotóztunk is akkor:)Amúgy sportos,nagyon jó testű csajszi,kerek,feszes kis feneke és tetkója is van:)Tavasszal meg nyáron megyünk majd több helyre ahol vízközelbe is tudunk majd lenni,hogyan tudnám rábeszélni őt az ilyesmire?Nem egy félénk,prűd csajszi,pont ezért se értem mi lehet az oka:S:)Tudnátok segíteni?Levélbe is írhattok ha úgy jobb:)
2018. febr. 18. 20:48
 1/4 RRR ***** válasza:
100%

lehet fél a fertőzésektől

..

2018. febr. 18. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
A legtöbb ilyen helyen elég tiszta a víz,azért én eléggé megválogatom tehát ettől se kellene paráznia:)De nem hinném hogy emiatt:)
2018. febr. 18. 20:54
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Ugye nem gumival védekeztek? Mert akkor nem tanácsos vízben szexelni.

Illetve ahogy az első mondja a fertőzések is közrejátszhatnak (plusz a víz kimossa a természetes síkosságot, és fájdalmas lehet az együttlét) vagy attól fél, hogy meglátnak titeket.

2018. febr. 18. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
95%

Annyira nem tiszta egyik élővíz sem, h garantáltan ne okozhasson gondot a méhszájon át felpumpált víz.

Fertőzés veszély, ember!

2018. febr. 18. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!