Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lelkiismeret furdalás a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lelkiismeret furdalás a prostizás miatt?

Figyelt kérdés
Szoktam prostituáltakhoz járni, de csak néha megyek kétszer ugyanahhoz. Többször előfordult, hogy megsajnáltam a lányt, nem mindegyiket, van amelyik tényleg élvezi amit csinál. Szeretik a sexet és a férfit, de van amelyik kényszerböl csinálja. Volt amelyik azt akarta vigyem el magammal, én meg nem akartam tisztára lelkiismeret furdalásom lett. Azóta nem is voltam, elment tőle a kedvem, de a prostikkal szeretem a sexet. Mással nem volt ilyen?

2018. febr. 20. 20:35
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem.
2018. febr. 20. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
most nem is a prostizás miatt van lelkifurdalásod, hanem mert nem vitted el az egyiket, nem? dugni szeretsz, de felnevelni és eltartani a prostit már nem, szégyelld el magadat. Látod Maunikaaa, ilyen emberek élnek a füldön.
2018. febr. 20. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Hát igen valami ilyesmi.
2018. febr. 21. 07:46
 4/7 anonim ***** válasza:
Azért érzed szarul magad, mert tudod hogy aki prostihoz kénytelen járni szexért az egy normális életre alkalmatlan egyed. Azaz normál úton nem tud partnert találni, csak pénzért. És ezt érzed...
2018. febr. 21. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Azt ugye tudod, hogy a prostihoz járók többsége nem a csóró melós, meg a szűz egyetemista kisfiú... hanem ügyvédek, orvosok, üzletemberek, producerek. Akiknek nincs idejük csajozni, és ki tudnak pengetni egy óráért 40-50 rongyot. Az igényesebb lányok ennyit elkérnek.


Lúzerek lennének?

2018. febr. 21. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
miért nem mentetted meg, te lettél volna az ő hőse és ingyen élvezetből csinálta volna veled utána?
2018. febr. 21. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nem ez hiányzott neki, hanem a szeretet és látta hogy bennem ez megvan.
2018. febr. 23. 10:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!