Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Aki nőnek már van jogsija,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki nőnek már van jogsija, nem keletkezik benne egy kis lenéző érzés, ha a férfinek nincs? Nem kocsiról beszélek, csak simán autóvezetési képességről.

Figyelt kérdés
Ilyen soha egyszer sem fordult meg a fejetekben, hogy "bakker legalább tudna autót vezetni vagy érdekelnék a kocsik annyira hogy legyen jogsija"?
2016. márc. 13. 10:55
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Akkor engem le fognak... Mert én nem szeretnék vezetni. Jogsit összeszenvedtem, de utálok vezetni.
2016. márc. 13. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Nem. Ez miatt nem nézek le senkit.
2016. márc. 13. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Bennem nem. Valamiért az évszázadok alatt kialakult ez a tudat, hogy a férfinek kell mindig támasznak, erősnek, ügyesnek, okosnak lenni, míg a nő a családi hátteret biztosítja.

Számomra természetes, hogy a párom nem tökéletes. Neki nincs olyan végzettsége, mint nekem, neki nincs jogsija, nekem van, én több nyelven beszélek, többet keresek (ez csak elmélet). Engem az zavar, az vált ki belőlem ellenszenvet, ha a barátom irigy arra, amit elértem. Ha ő is ugyanúgy megcsinálhatná, de kifogásokat keres (az más ha nem teheti meg), vagy pedig legyint arra, hogy valamit elértem.

2016. márc. 13. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 VirágésBence ***** válasza:
Nem, egyáltalán nem. Egy jogsi kezdjük ott, hogy nem olcsó, nincs mindenkinek rá lehetősége, néhányan egy jogsit ki tudnának fizetni, de egy autót már nem, akkor meg minek a jogsi elven azt se csinálják meg. A másik, hogy van aki nem szeret vezetni, vagy nem akar mert mondjuk volt már autóbalesete vagy csak egyszerűen nem vonzza a dolog, én ezt tiszteletbe tartom. Persze vannak olyan lányok, akik nem mert egy autó alapján választanak vagy milyen jó, ha tudja hordozni kocsival a p_csájukat, nehogymár ők vigyék a pasit, milyen dolog már az és társaik, meg persze vannak olyan lányok is akik rajonganak az autókért és ezért nem szeretnének olyan pasit akit ez nem érdekli.
2016. márc. 13. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Manapság a nők már annyi mindenért lenézik a férfiakat hogy engem már ez sem lepne meg.
2016. márc. 13. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Az nem érdekel, hogy van-e jogsija, mert tudom, hogy manapság az nem kevés pénz, de az igencsak nagy pluszpont, ha mellé tud azért vezetni. Mivel engem is érdekelt nő létemre annyira a téma, hogy megkértem a tesómat, hogy tanítson meg még jogsi előtt, fura lenne, ha a pasim nem ilyen lenne.

Mellesleg eddig szinte minden palim járművekkel foglalkozott, szerelő, sofőr, oktató... én az ilyenekre bukok. Volt akinek minden kategóriára megvolt a jogsija. :)) Szóval én az a fajta vagyok, aki egy kamionost nemhogy nem hajt el, hanem alap szimpátiát érez vele.

2016. márc. 13. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
38%
Nők és a vezetés...
2016. márc. 13. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
88%

Fú de le leszek pontozva.

Nekem számít. Nem nézek le senkit, de számít, mivel a munkámhoz eszköz az autó, egy nap alatt elég sokat vezetek, így a szabadidőmben örülnék, ha már nem kellene. Ennyire egyszerű és praktikus oka van annak, hogy szeretném, hogy legyen a páromnak jogsija.

Ezen felül jó a fairplay, vagyis ha elmegyünk valahova szórakozni, vagy akárcsak egy családi ebédre, akkor nem mindig én vagyok a sofőr. :)

2016. márc. 13. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
57%
Nekem is számít, de mindenféle lenézés nélkül. Egyszerűen csak nem akarok ügyeletes sofőr lenni. Szóval én rábeszélném, hogy tegye le a jogsit :)
2016. márc. 13. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
47%
De jó, hogy már a jogsi is ilyen prestige kérdés lett..
2016. márc. 13. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!