Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit tegyek ha a pasim nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha a pasim nem akar annyit szexelni velem mint amennyit én szeretnék?

Figyelt kérdés
Neki elég egy héten 1 alkalom is. Pedig tudja h nagy szexuális étvágyam van és szinte mindig vevő lennék a szexre de ő mégse akar. Nem megcsal és mással csinálja mert tudom h nagyon hangulatfüggő és tényleg akár évekig meg lenne szex nélkül is. Egy ideig ezt elfogadtam de most már érzem h így baromi szexhiányos vagyok. Hogyan érjem el h többször is akarjon szexelni velem? 21/L

2018. febr. 24. 01:57
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Nem így a természetesség. Hanem h nem sminkelem magam. Nincs póthaj, műköröm meg társai. Fazonra van szedve ott. Sehol nem vagyok szőrős
2018. febr. 25. 18:10
 12/12 anonim ***** válasza:
Egyre több olyan kérdésbe botlok, ahol a fiúk szexuális étvágyára - pardon; étvágytalanságára - panaszkodik a partnerük. Sajnos ez a mai kor rákfenéje, a félresiklott táplálkozásunk velejárója. Étolajokat eszünk állati zsiradék helyett, amiktől nem ürül az epe, és egy sor mentális, valamint hormonális folyamat látja kárát. Ha hosszú távra tervezel, kérdező, ügyelj rá, mit eszik a partnered.
2018. febr. 26. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!