Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Az jó vagy rossz, ha egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az jó vagy rossz, ha egy férfi 10-12 óra meló után is kapható este a szexre?

Figyelt kérdés
Mielőtt bárki félre értene... A szex nyilván jó dolog, de ha valaki hulla fáradtan is kapható rá akkor az jelentheti azt hogy csak a szex miatt van a lánnyal? Vagy csak szimplán ilyen típusú a pasas...

2018. febr. 24. 10:50
 1/10 anonim ***** válasza:
Jajj te, ha meg az lenne a kifogása, hogy jajj fáradt vagyok babám, akkor meg azon lovagolnál... ti mindenen kavartok? Örülj neki, hogy megrakja a puncid fáradtan is :)
2018. febr. 24. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Neked biztosan jó lehet! Örülj neki és élvezd!
2018. febr. 24. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ennyiből nem derül ki, hogy csak amiatt lenne vele. Sok pasinak igénye van a napi szintű szexre.
2018. febr. 24. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Valószínű olyan munkája lehet mint nekem. Én az ég világon szinte semmit se csinálok a munkahelyemen. 12 órás műszakban. Az energiám 95% -át sz viszi el hogy úgy csináljak mintha csinálnék valamit.
2018. febr. 24. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Utolso. Jo neked, de ő robotol megallas nelkul.
2018. febr. 24. 11:06
 6/10 anonim ***** válasza:
8.00-22.00/24.00 között dolgozik, de nagyon ritka, hogy miatta nincs szex. Szóval szerintem egyáltaláb nem jelenti ezt. Nyugi. ;)
2018. febr. 24. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Örülj neki, hogy fáradtan is kíván. Lehet szegény egész nap az estét várja
2018. febr. 24. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Szia, szerintem jó... Örülj neki, hogy még munka után hulla fáradtan is kíván és szexelni akar,.... Nem értem miért lenne rossz??? Vagy teneked ez olyan fárasztó?? Ezt nem kötekedèsből kérdem.. De tudod 12 óra meló után az emberek többsége ha haza megy csak ágyat lát maga előtt, és csak eggyen jár az esze, hogy aludjon... És azt írtad sokat melózik és még hulla fáradtan is akarja, hát ez csak jó szerintem
2018. febr. 25. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nem jó és nem rossz. Ez (lenne) a természetes. Csak sajnos a mai táplálkozás nagyon nem kedvez a férfiasságnak.
2018. febr. 26. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Itt ömlik a sok női nyavajgás, hogy a barátjuk/férjük stb. mindig a fáradtságra fogja, hogy nem megy a dolog.


Nem tudom, de én kb. még 40 fokos lázzal is kapható lennék.


Kedves kérdező, inkább becsüld meg az ilyen férfiakat, akik 10-12 óra meló után is férfiak.

2018. aug. 2. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!