Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Voltál már nagyon szerelmes...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Voltál már nagyon szerelmes úgy, hogy a szex rossz volt?

Figyelt kérdés

Pl őrülten beleszerettél az illetőbe,de egyszerűen nem volt jó a szex.

Elmondtad a párodnak?

És ha így volt,mit csináltatok?

Sikerült változtatni?


26/hetero férfi



2018. febr. 8. 15:39
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Igen...kb 1 évig volt rossz a szex (egyszerűen nem tudtam kikapcsolni...idő kellett hogy fel tudjak oldodni ...azóta minden rendben :) ) én nem mondtam el a férjemnek...nagyon a szívére vette volna...
2018. febr. 8. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Sajnos volt már ilyen 30N
2018. febr. 8. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Voltam

10 hónapig voltunk együtt.

Hiába vagyok szerelmes ha a szex pocsék

24N

2018. febr. 8. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
38%
Igen...ez volt a helyzet kb. 2 hónapig... aztán már csak a rossz szex maradt meg még négy hónapig, aztán meg csak a szakítás maradt...
2018. febr. 8. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
95%
Akárki akármit mond, a szex és a szerelem nem azonos dolog. A szex csak az egyik kifejező eszköze a szerelemnek. Én egyszer voltam szerelmes, igazából még vagyok is és én úgy voltam vele, hogy ha egy fadarab is lesz a lány, vagy akármi más probléma, engem nem érdekel. Majd idővel megpróbálunk javítani rajta. Ha nem megy, akkor is szeretni fogom. Ilyen az őszinte szerelem. Aki mást mond az nem szerelmes
2018. febr. 8. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 Ramone ***** válasza:
0%
Volt... Hamar vége is lett
2018. febr. 8. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
35%
Számomra kiábrándító, ha szexben nem vagyunk egy hullámhosszon.
2018. febr. 8. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Épp egy ilyen helyzetben vagyok. Nem egyszer beszeltunk errol a helyzetrol, hogy nem mukodik a sex. Voltak idoszakok amikor néha jobb volt, és nem firtattuk a témát, de voltak hullámok, amikor kimondottan rossz volt. Olyankor beszéltunk is rola. Veszekedtunk is rajta. Kínlodtunk/dunk csak. Változás úgy áll be, hogy kb most fogunk szakítani aktuálisan.
2018. febr. 8. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 miniviki ***** válasza:
Volt a legelső szerelmem akivel igaz nem volt a legjobb a sex(amit persze nem tudtam mivel nem volt viszonyítási alapom),de mai napig ha eszembe jut az a fiú,csak jó emlèkek ugranak be.Ès nem a sex miatt lett vège.
2018. febr. 8. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Qrva jó... akinek borzalmas volt a szex és szakítás lett a vége, az 0%... akkor mi a f..sznak kérdezel. Elmondtuk a válaszunkat a kérdésre.... nem? Bazzzz...meg...
2018. febr. 8. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!