Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A pozitív tapasztalatok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pozitív tapasztalatok befolyásolják/változtatják azt, hogy külsőre milyen típusú emberek jönnek be jobban/kevésbé?

Figyelt kérdés

Például eddig úgy voltam vele, hogy a szőke hajú lányok nem annyira tetszenek és a fekete/barna hajúak meg sokkal inkább. De most december-januárban megismerkedtem egy csinos szőke lánnyal, ér egy pozitív tapasztalat amikor együtt vagyunk.


És mostanában azt vettem észre, hogy az utcán is sokkal inkább megnézem a szőke hajú lányokat, mint az utóbbi néhány évben bármikor.


(lehet hajszín, testalkat, magasság, hajhossz/frizura, stb)


2018. febr. 25. 11:59
 1/3 anonim ***** válasza:
Igen.
2018. febr. 25. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Persze, a lélek formálódik. Kapunk impulzusokat de vannak amik idővel teljesen lecsengnek (dirac impulzus), és van ami ugymond egységugrás-függvény szerűen hat ránk.
2018. febr. 25. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Persze. :) Lázadó kamaszként rocker voltam és természetesen a rocker és punk pasik társaságát kerestem, hosszú haj vagy taréj, sok füle való, sok piercing. Ma ha ilyet látok, leginkább a hideg ráz, a hosszú hajú férfiak meg egyenesen taszítanak. Az ízlés folyamatosan formálódik, mert egy csomó dolog hat ránk. Többek között a pozitív és negatív tapasztalatok.
2018. febr. 25. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!