Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van értelme meghallgatni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van értelme meghallgatni a másik baját, ha az adott dologról való véleményt egyébként lesz. Rja?

Figyelt kérdés

Párkapcsolatról van szó, de én vagyok a kívűlálló, aki folyamatosan a sérelmeket hallgatom. Barátnőm idegbeteg, testileg-lelkileg teljesen le van épülve, mióta ez a kapcsolat tart.

Vagy ordítozik, csapkod-vagdos (ha nálam van, akkor is...), vagy bőg megállás nélkül. Nem lehet vele beszélni semmi másról, mert mindig az idióta palija a téma, hogy éppen már megint mit csinált.

De ha elmondom a véleményem, vagy próbálok tanácsot adni, akkor én vagyok szemét, hogy mondhatok ilyet, mert ő szereti...

Mondtam, rendben, de akkor ne panaszkodjon, hanem tűrje, ha neki ez kell.

Erre, hogyha igazi barátnő lennék, szó nélkül végig hallgatnám...

Mi a célszerű ilyenkor?



2012. aug. 7. 10:08
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha tényleg legjobb barátnök vagytok, az a helyes ha végighallgatod, és nem erölteted rá a véleményed. Egyszer elmondod, böven megérti úgy is. Amúgy se tudsz rá hatni. Amig ö nem érzi,h valamit lépni kellene, addig a fejed tetejére is állhatsz.
2012. aug. 7. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Gyakorlatilag igen, legjobb barátnő.

De nekem is van saját életem, gondjaim, nem tudom megosztani, mert csak erről lehet vele beszélni. Meghallgatom, nem ez a gond. Hanem hogy mikor itt van nálunk, is üvöltözik, ajtócsapkodás, stb, mert a megbeszélt találkozó lemondva, vagy mert a pasas épp rányomja a telefont.

(Féltékeny, ha b.nőm feljön hozzám. Nem 1volt megbeszélve, hogy átiön, le se mondta, csak nem jött, mert a pasija füttyentett. Nekem az ilyesmi nem jön be...)

És én vagyok náluk a téma, mert "rossz hatással vagyok rá"...

2012. aug. 7. 10:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!