Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Olyan kérdés merült fel...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Olyan kérdés merült fel bennem, hogy prostituálttal kölcsönös oralis kielégítés mennyire higiénikus? Gondolok az ápolt igényes lányokra.

Figyelt kérdés
Imádok oralis kényeztetést adni ,illetve kapni.Sajna barátnő hiányba szenvedek egy ideje és ez jutotteszembe.
2018. febr. 26. 18:00
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
86%

Attól,hogy a külseje ápolt még naponta 5-10 pasi farkát kapja be alul-felül, ÷s az összes betegségüket összeszedheti.


Tudom,tudom,járnak ellenőrzésre stb,de attól hogy ő jár,azok a pasik akikét beveszi nem biztos hogy ellenőtiztetik magukat,és sok betegség után azonnal fertőzhet téged.Az nagyon naív aki elhiszi nekik hogy naponta kivizsgáltatják magukat,jó ha félévente,évente elmennek.De ha gyakrabban is akkor se naponta többször és arról akivel 1 órával előtted volt adhatja át a nyavalyákat.A HIV-et pl.hetekig ki se mutatják és addig fertőz.

2018. febr. 26. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Igen,teljesen igazad van. De az a sok szep lany.Oooo Istenem
2018. febr. 26. 18:14
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

1: " oralis kielégítés mennyire higiénikus?" Oralis kielégítés semennyire sem higiénikus. Függetlenül a partner nemétöl és foglalkozásátol!!!

2:Kisebb a fertözésveszély mint egy alkalmi egyéjszakásnál.

2018. febr. 26. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Eszedbe se jusson. Ezen a lány is ki fog akadni
2018. febr. 26. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
3# Több hirdetésben szerepel a "kölcsönös-francia" ,mint opció
2018. febr. 26. 18:42
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

1. valójában nincs olyan sok különbség egy lakásos prosti és egy olyan csaj között akit egy szórakozóhelyen szedsz fel és 10 perc ismeretség után ágyba bújik veled

2. emiatt sem a prostival sem az egyéjszakással nem ajánlott az orális szex... dugás után max kényeztetheted kézzel (a prosti ezt nem igényli) de sztem az orált hagyd meg annak akivel már szorosabb ismeretségben vagy.

2018. febr. 26. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 Drazicc ***** válasza:
Én régebben havonta jártam leginkább masszázsra(amibel bennevan az orál) és ezenkívül egyéjszakás kalandokban is volt minden és sosem volt semmi bajom. Egyik legjobb haverom meg leginkább egyéjszakás kalandokban vett részt (sosem volt prostinál) és többször is megfordult urulógusnál, szóval ez sokszor a szerencse kérdése.
2018. márc. 12. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
33%

"De az a sok szep lany.Oooo Istenem"


én tényleg nem tudom, hogy hol kerestek lányokat, néha poénból megnéztem rosszlányokon a felhozatalt, de őszintén 20-ból 1 MAX, és még belegondolni, hogy fizetni is kell érte?!?!

Egyszerűbb az utcán egy szebb lányt felszedni

2018. márc. 12. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Az a legszennyebb oldal.more leanyzokkal,nezz szet mashol:)
2018. márc. 12. 13:19
 10/14 anonim ***** válasza:
49%
Én azt nem értem minek kinyalni egy prostit. Ő csak egy darab hús. Nem azért van hogy élvezze a szexet.
2018. márc. 12. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!