Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lehet valamit tenni, ha egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet valamit tenni, ha egy férfi a végletekig passzív az ágyban?

Figyelt kérdés
Az esetek 90 %-ban én kezdeményezek. Így néz ki a szex nálunk: előjátékként én szopom, majd lovagló póz következik, mert úgy megyek el a legkönnyebben. De közben ő teljesen passzív. Fekszik mozdulatlanul és egy hangot se ad ki. Ez a némaság szörnyű, nagyon lehangol. Én szeretem hallani, hogy a másik is élvezi. Tegnap teljesen elvette a kedvem, abba is hagytam. Próbáltam már beszélni erről, azt mondta csináljam csak, ő élvezi meg minden. Mondtam már azt is, hogy lehetne aktívabb szexuális téren, de azt mondta, hogy hát igen elkényeztettem azért ilyen, majd változtat. De semmi.
2018. febr. 28. 08:37
 1/5 anonim ***** válasza:
Egy alapos, határozott beszélgetés.Már eleve az nem normális ,hogy 90%-ban te kezdeményezel mikor neki van 2 golyó a lába között.Az màr csak nevetségessé teszi a dolgot ,hogy halott fadarabként fekszik mint egy megszeppent szűzlány.Én a helyedben hanyagolnám a kezdeményezést és ha esetleg ő jönne akkor megmondanám neki ,hogy ne haragudj de kiölt bennem minden vàgyat íránta.Unalmas,lehangoló és szomorú az együttlét vele és ne haragudjon de nincs kedvem megint szopni, és meglovagolni egy halott fatuskot.31f
2018. febr. 28. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Próbáltam már, hogy nem kezdeményezek, az a baj, hogy ő sokkal tovább bírja mint én. Én már a falat kaparom, ő meg jól elvan. Egyszer mikor jól bírtam,sértődötten befeküdt mellém az ágyba, hogy mi van már nem is szexelsz velem. Szóval még ő volt megsértődve. Amúgy csak lefekszik a hátára az ágyban és várja hogy mi lesz.
2018. febr. 28. 08:58
 3/5 anonim válasza:
Legközelebb ha megkérdi, hogy mi van nem is szexelünk? Akkor mond azt,hogy de igen, csak téged utánozlak. Viccet félretéve, mond neki meg, ha szexelni akar,akkor most kezdje ő az előjátékot.
2018. febr. 28. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Lecserélheted. Nekem is igazából a kedvencem az, ha teljesen ki vagyok szolgálva, csajom hátamra ül lemaszíroz, majd cumi, lovaglás, majd felső testével rám hajol, csókok, lágy érintések, finom tempó.

De nálunk ki lett mondva, hogy ez neki nem igazán pálya, ha hetente két-három alkalommal legalább nem dugom meg tisztességesen, akkor ki leszek rakva.

2018. febr. 28. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hagyjad passzívkodni, elégítsd ki a vágyaidat maszturbációval, aztán majdcsak felkel a sggéről.
2018. febr. 28. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!