Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Egy nő így is lehet szexi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy nő így is lehet szexi vagy ez már nagyon elrontja az összképet?

Figyelt kérdés
Nőies és igényes vagyok, ugyanakkor nem túl sportos és van rajtam felesleg. Kövernek nem vagyok kövér,de van hasam, csípőm meg combom. A legzavaróbb az az, hogy nem lapos a hasam. Ha valaki amúgy szexi, de husisabb az már nagyon sokat ront?
2018. márc. 1. 18:11
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Szerintem elég sokan vannak olyanok, akik a dúsabb idomokat kedvelik. Én speciel a kis fenék kis mellért vagyok oda, de hányszor látok olyan párokat, ahol a pasi hátsója épp fele akkora, mint a mellette tipegő nőé.

Tartok tőle, hogy nem ez az általános, de , hogy sok van ahhoz kétség sem férhet.

Ellenben az ilyen kérdéseket célszerű fotóval is megtámogatni. Anonim maradsz, mitől tartasz ?

2018. márc. 5. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Simán lehet szexi :D őszintén szólva tényleg vannak fiúk,akiknek nem tetszenek a csontsovány lányok.

Szerintem egyáltalán nem ront a helyzeten.

Csak találni kell egy olyan férfit, akin látod, hogy vággyal néz rád, aki mellett dögösnek tudod magadat érezni.

És ne zavarjon az se pasi vékonyabb mint te. Attól még hogy egy pasi vékony attól még szeretheti ha nem sovány egy lány.

Az a lényeg hogy ne feszengj, lássa rajtad, hogy nem zavar az alakod. Foglalkozz az ő testének a megérintésével és ne a plusz kilókkal, és hagyd hogy ő is a te testeddel foglalkozzon. Legyen önbizalmad és gondolj úgy magadra hogy te az a szépségideáll vagy akit a reneszánsz festők festettek. Szeresd magadat hogy szeressenek! Hidd el hogy szexi vagy ahhoz hogy szexinek talaljának.

Az igényesség a legfontosabb.

És ez nem hátrány, hogy rajtad is van egy kis plusz. Van akinek ez tetszik. :)

2018. márc. 9. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!