Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit akar ez az idióta?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit akar ez az idióta?

Figyelt kérdés
Világosan elmondtam neki ,hogy nem akarok tőle semmit. Tuti nős de ennek ellenére zaklat ,hogy beszélgessünk. De mondom nem akarok semmit. Meg hívogat. Nem tudom mi a f@zt akar egy vén 60eves kreten mar bocsi. Hogy koptassam le??
2018. márc. 2. 15:32
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Te hány éves vagy?

De gondolom jóval fiatalabb mint a csávó, így gondolom a friss, fiatal hús kell neki.

2018. márc. 2. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
86%
Sugár deddi szeretne lenni.
2018. márc. 2. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Lépj keményen az egójába. Kb így: “Hagyjál már békén te szánalmas vén rozzant f..sz”
2018. márc. 2. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Tiltsd le, és kész. Felesleges ezen idegeskedni.
2018. márc. 2. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
De idegesít mert ha találkozok vele. Akkor is mindig hozzam szól ha én nem is. Pedig most már kerültem is. De nem esik le neki...
2018. márc. 2. 16:10
 6/9 anonim ***** válasza:
85%
Hol találkoztok ti ilyen gyakran? Ki ő neked?
2018. márc. 2. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Egy senki
2018. márc. 2. 17:58
 8/9 tttssj ***** válasza:
100%
Megvan válszolva a kérdés. A szexuslitás kategóriában van.
2018. márc. 2. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Ahh, b**zd meg :D Oké, ideges vagy, de abból, hogy "egy senki", nem lehet segíteni.

Írhatnál infót, hogy honnan ismered, pl a számodat is honnan tudja, mik voltak az előzmények, hogy egyáltalán idáig jutottatok, hol ill. milyen környezetben szoktatok összefutni...

Az is fontos, hogy hány éves vagy. Szerintem is fiatal, és egyszerűen az a helyzet, hogy a vén kecske is megnyalja a sót. Vagyis nyalná. :D

Infók hiányában én is azt tudom csak javasolni, hogy tiltsd le, hogy ne tudjon felhívni, nekem is van már egy feketelistám néhány telefonszámmal.


24/L (#6 voltam)

2018. márc. 2. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!