Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nektek bejön, ha a barátnőtök...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek bejön, ha a barátnőtök közli veletek, hogy imád érezni titeket a szájában?

Figyelt kérdés

Akár közvetlen szopás előtt,akár spontán,ha adott a szitu.


Milyen verbális,szóbeli kifejezéseknek örültök?

Mi izgató?


2018. márc. 2. 16:52
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
53%
Engem a mocskos beszéd felizgat... ha ilyeneket mondhatok egy csajnak, és tetszik neki és szintén izgatja. Vannak ilyen nők.
2018. márc. 2. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

szerintem,amit írtam,az még nem mocskos beszéd.

számodra mi a mocskos,de ugyanakkor izgató?

2018. márc. 2. 16:58
 3/15 anonim ***** válasza:
Igen mindenn nap mondhatod sőt tedd ia meg amit meg kell napi szinten tudnálak imádni
2018. márc. 2. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Az izgat ha azt mondod "élvezz a számba"

És csak szivd ne beszélj mellé

2018. márc. 2. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
67%

ilyenek, hogy beléd verném a fszom vagy a forró gcit.

Szétbsznám a lucskos pinádat.

Fszra húzlak.

És sok más hasonló ilyen.

Sok nő azt mondaná, hogy ez neki már sok, trágár és nyers, viszont vannak nők, akiket ez kimondottan felizgat.

2018. márc. 2. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

"élvezz a számba"

nekem ez még az alap része :)

én azért ilyeneket minden nap mondok

(bár most nem,mert nincs pasim)



az ilyeneket is mindig közöltem vele,miközben a farkával foglalkoztam :imádom a farkad, vagy ú de kemény,vagy alig várom,hogy bele üljek, vagy csak szimplán nyögtem,mert nagyon izgatott a szopás,vagy akarom a farkad a puncimba, vagy dugjál,basszál,ilyen kis egyszavas felszólítások,ilyesmik.Szóval annyira nem 'csúnyák",de mindig kimondtam,amire gondoltam közben. De a leggyakrabban az hangzott el,hogy olyan jó farkad van,imádom.

2018. márc. 2. 17:06
 7/15 A kérdező kommentje:

5-ös:

szerintem ez felajzott állapotban teljesen jó.

Én pl tudom,hogy ilyenkor elszáll az agyam és olyanokat mondok,amiket alap esetben,pl most inkább viccesnek tartanék.

2018. márc. 2. 17:08
 8/15 A kérdező kommentje:

bár most eszembe jutott,hogy volt már olyan is,hogy étteremben ültünk,épp végeztünk már,én meg odabújtam hozzá szorosan,és a fülébe súgtam,hogy nincs kedved megdugni?valami ilyesmi volt,vagy azt akarom,hogy dugj meg,nem érdekel,hogy hol,de most.Valami ilyesmi.

ebből lett egy spontán szex a kocsiban.


ez mocskos beszédnek számít,vagy ez még nem?

2018. márc. 2. 17:22
 9/15 anonim ***** válasza:
Ha azt mondtad volna neki, hogy verd tele a pinámat a forró gciddel. Az mocskos lenne...
2018. márc. 2. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
ja oké,akkor ez csak amolyan dorombolás volt
2018. márc. 2. 17:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!