Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek merjek írni neki?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek merjek írni neki?

Figyelt kérdés

Mikor 15 éves voltam ( középiskolás) nem volt a legjobb hírem. ( nem vagyok rá büszke). Több fiúval is voltam a suliból. ( ez csak középiskolai éveim első felére igaz).

Járt oda egy fiú aki most később nagyon tetszik. 26 éves vagyok tisztességes állásom van diplomával:).

De nemtudom merjek e neki írni. Mit gondol rólam.

Ha minden igaz semmi jót. Egy városban élünk egyébként de nem szoktunk találkozni.


2018. márc. 4. 20:28
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%

nyugodtan, de ne azt hogy: nem akarsz megdugni?


V v

2018. márc. 4. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
nyilván nem:D
2018. márc. 4. 20:33
 3/19 anonim ***** válasza:
62%
Akinek ilyen dolgai voltak, és ezt tudják róla, akkor azzal értelmes ember nem fog összejönni, csak szexelni, már bocsánat. Ha te is ezt akarsz akkor írj rá, ha nem akkor is sok szerencsét. Attól nem áll meg a föld, ha ráírsz.
2018. márc. 4. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Írj neki. Vállalj kockázatot.
2018. márc. 4. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
a dolognak már 10 éve. és egyébkén ő is nyomult rám akkoriban. de vele pont nem lett belölle semmi.
2018. márc. 4. 20:41
 6/19 anonim ***** válasza:
#3 mert 10 évvel ezelőtt lefeküdt pár sráccal? nem hiszem. ha beszélnek és megvan valami összhang akkor nem ezen múlik.
2018. márc. 4. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Tetszik és 10 évet vártál ?
2018. márc. 4. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Arra próbálj figyelni amikor írsz neki, hogy ne ilyen pasizó vagány csajt hozz, meg azt ne hozd fel, hogy nyomult rád.
2018. márc. 4. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
dehogy vártam 10 évet. egy ideje singli vagyok. é megfordult a fejembe hogy jó pasi és nem lenne ellenemre megismerni jobban.
2018. márc. 4. 20:55
 10/19 anonim ***** válasza:

Szerintem pedig írj neki bátran.

11 éve ennek.. egy esélyt miért ne adhatna neked előítéletek nélkül egy normális pasas? Lehet már azt is elfelejtette, hogy "mindenki lilikéje" voltál akkoriban..

Meg amúgy is.. mi van akkor ha az voltál? Változnak az emberek. :) Egy esélyt mindenképpen megérdemelsz.

2018. márc. 4. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!