Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Rá merjek írni? ~lent~

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rá merjek írni? ~lent~

Figyelt kérdés

Na szoval van egy baratom(lány) aki összeveszett egy fiúval mert a lány hazudott valamit az lényegtelen hogy mit és a fiú ezt megtudta és azóts nem beszének

Arra gondoltam hogy ráirhatnék a fiúra hogy beszélje meg a lánnyal.de nem merek mert nem tudom mi lesz a reakciója.a lánynak ezt nem szeretném elmondani

És amugy már tobb mint egy éve nem beszéltek

15/l meg 16/f a 2 személy



Ui.telefonrol vagyok bocsánat a helyesirasért



2017. nov. 23. 16:43
 1/4 anonim ***** válasza:
Minek akarsz beleavatkozni más dolgaiba? Mi hasznod lenne belőle?
2017. nov. 23. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Azért attól is függ milyen mértékűt hazudott a lány, bár 15-6 évesen (sőt ugye egy éve volt akkor -1 év) nem tudom mit lehet hazudni akkorát.

Írj rá, de csak őszintén, nehogy újabb hazugságokba torkolljon.

2017. nov. 23. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Azért akarok “beleavatkozni” mert a csajjal egyutt járokrajzra és elmesélte nekem.

Nem is neveznem hazugságnak inkább füllentésnek

Mind a ketten furák elégge az ilyen rocker meg emo valamik gyorsan sértődnek nem?

2017. nov. 23. 18:51
 4/4 A kérdező kommentje:
Bocsi a helyesirasert
2017. nov. 23. 18:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!