Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Van közöttetek olyan, akinek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van közöttetek olyan, akinek első (pár) találkozásra kifejezetten unszimpatikus volt az az ember, akivel végül egymásba szerettetek és azóta is boldogan éltek?

Figyelt kérdés
?
2014. jan. 31. 09:34
 1/8 Solitude ***** válasza:
100%
igen...
2014. jan. 31. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Én a jelenlegi páromat 13 éve ismerem és volt vele néha konfliktusom is és nem voltam róla túl jó véleménnyel. De aztán véletlenül össze fújt minket a szél és megismertem és rájöttem hogy a teljesen más ember, mint aminek gondoltam. Szerelmesek vagyunk egymásba és esküvőt illetve babát tervezünk.
2014. jan. 31. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Igazság szerint, ha az első ár találkozás (randi) alapján valaki unszimpatikus akkor több találkozásra nem nagyon kerül sor.

Olyan viszont történt, hogy pár találkozás (nem randi) alapján félreismertem valakit...

2014. jan. 31. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
84%
Nekem volt olyan párom, akivel az első találkozásunk nem sikerült túl jól. Egy szórakozóhelyen voltunk, egy nagyobb társasággal, az egyik férfi ismerősöm kért tőlem kölcsön aprót, mert az utolsó üdítőjét szerette volna meginni, de nem akart nagy pénzt váltani egy 200 ft-os coláért. A párom (akkor még nem ismertem és fogalmam sem volt ki ő), csak annyit látott, hogy számolgatom az aprót, meg hogy az ismerősöm ad vissza nekem valamennyit. Odajött, beszólt, hogy tipikus nő vagyok, mással hívatom meg magam stb. Totál félreértette a szitut, úgy összevesztünk, hogy már a szórakozóhely előtt üvöltöttünk egymással. :D Rá fél órára összegabalyodtunk, akkor még csak egy kis kalandnak indult. Aztán rá pár napra felkeresett, elkezstünk randizni, és jót nevettünk a szitun. :) Végül nem tartott sokáig a dolog, de alapvetően így ismerkedtünk meg. :)
2014. jan. 31. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó:


De durva... én szerintem már akkor elítéltem volna magamban, hogy egy általánosító, nőgyűlölő :D de örülök, hogy te adtál neki esélyt, hogy így boldog lettél.


Nem tudom amúgy nekem még sose volt olyan, hogy az első unszimpatikus ember javított volna a megítélésemen a későbbiekben. Viszont olyan sokszor volt, hogy elsőre szimpi emberről kiderült, hogy egy jerk.

2014. jan. 31. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

köszönöm az eddigi válaszokat!

engem igazából nem is az első benyomás érdekelne, hanem arra gondolok, hogy pl egy társaságba jártatok és ezért többször találkoztatok és beszélgettetek már, és azok alapján nem találtátok szimpatikusnak, de később ez változott?

2014. jan. 31. 10:04
 7/8 Firestorm ***** válasza:
Igen.Anyám akkori pasijának az unokaöccse...Találkoztunk jó párszor és egy egoista,beképzelt,okoskodó öntelt baromnak tartottam.Fú,de gyűlöltem.Állt a hátamon a szőr mikor megláttam.Aztán 2 évvel később ismét kijárt az unokatesójához,összetalálkoztunk és kiderült,hogy az csak egy álarc volt,teljesen más mint ahogy gondoltam azóta is együtt vagyunk immáron 4,5 éve :)
2014. jan. 31. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Mi 37 éve ismertük meg egymást, 10 eévig "ellenségek" voltunk (nem szivesen voltunk egy helységben sem, annyira nem szimpatizáltunk egymással). Aztán egy sorscsapás után segített (nem anyagilag), két év alatt barátok lettünk és utána szerettük meg egymást. Azóta is együtt élünk.
2014. jan. 31. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!