Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan magyarazzam ki? Vagy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szevi022 kérdése:

Hogyan magyarazzam ki? Vagy mit tegyek?

Figyelt kérdés
Van egy fiu akivel leszeretnek fekudni de azt mondtam neki hogy mar csinaltam pedig meg szuz vagyok tudom mit hogy kell meg mire kell vigyazni de valoszinu hogy nagyon bena leszek hazudtam neki mert feltem hogy mit szol hozza hogy 19 evesen meg szuz vagyok az szerintetek jo otlet ha lefekszem egy tapasztalatlan fiuval? Es akkor mar szuz se lennek meg lenne némi tapasztalatom

2018. márc. 8. 00:13
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem jó ötlet
2018. márc. 8. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Ha nem szeretetbol szexelaz akkor irány a sarok. Ott nem nézik a tapasztalatot, csak jól megraknak. Aztán ott is hagynak. Végülis tapasztalatot szerzel meg szifilist AIDSet is, de a tapasztalatért mindent, nemde?!
2018. márc. 8. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Mond el neki h még senkivel nem ...
2018. márc. 8. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
De attol nagyon felek hogy akkor mar nem ugy nezne ram
2018. márc. 8. 14:39
 5/6 anonim válasza:

Aztán mit mondasz majd, hogy 2 szüzességed volt? Modnjuk nem mindenkinek vérzik, de a többségnek igen.


Figyelj amúgy neked könnyebb a helyzeted, mint az egyik ismerősömnek. Lefeküdt egyik nyár végén egy sráccal, aztán szakítottak, majd a lány azt mondta, hogy "engem megb@xott XY de én még szűz vagyok"


No ha ilyet mondasz valakinek az tuti hülyének néz xD

2018. márc. 8. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Te ribantsz.
2018. márc. 8. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!