Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogy magyarázzam el neki ezt?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy magyarázzam el neki ezt?

Figyelt kérdés

Van egy csaj akit nagyon szeretek,ő is engem. Hogy magyarázzam be neki hogy nem kell aggódjon semmitől.Szégyenlős,szégyenli a kócos haját,ha véletlen hibázik valamit,szégyenli ha nincs jól kiöltözve,magyarul tökéletes akar lenni előttem. Hogy magyarázzam el neki hogy legyen nyitott felém mert nagyon szeretem és ezen semmi meg senki sem tud változtatni.Hibázhat,lehet

a legrondább nekem akkor is ő a mindenem. Nem vagyunk még együtt de hamarosan.De hogy mondjam el ezt neki lehetőleg úgy hogy ne mondjam ki hogy szeretem? Nagyon kis szégyenlős de nincs miért aggódnia mert mindennél jobban szeretem.Ha kérek tőle képet akkor nem nem küldök mert most ronda vagyok meg ilyenek...Nem tudom jól kifejezni magam hogy magyarázzam be ezt neki,help me


2017. máj. 19. 17:07
 1/4 anonim ***** válasza:

Alapból a fogalmazásod is érhetetlen....

"Hibázhat,lehet

a legrondább nekem akkor is ő a mindenem"

Ezzel tudod, hogy azt írtad, hogy őt tartod a legrondábbnak, ha valóban tetszene kétlem, hogy annak tartanád, eléggé ellentmondásos amiket írkálsz, nem csak pillanatnyi fellángolás az egész vagy nem csak megfektetni akarod? Ha nem akkor ess neki mégegyszer leírni érthetően a dolgokat, persze én tudom mit akartál, nem miattam kell, hanem miattad, azért kicsit legyél már igényesebb magadra, hogy egy ilyen gányt nem teszel közzé..

2017. máj. 19. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nekem ő a legeslegszebb az egész világon. A legrondábbra meg úgy értem hogyha ő rondának gondolja magát vagy másnak ronda, nekem a legszebb..
2017. máj. 19. 17:17
 3/4 anonim ***** válasza:
értem, amúgy az önbizalom nagy része saját magunkból fakad, elvégre a szóban is benne van, jó parasztosan bízás önmagadban magyarról magyarra, amíg saját maga nem gondolja úgy a dolgokat, addig nagyon nem tudsz mit tenni, sőt van akit zavar ha bókolnak neki, én már találkoztam ilyen emberrel, aki megvolt arról gyöződve, hogy milyen rasnya aztán utálta, hogyha valaki 1 jó szót is mondott a küllemére, mivel azt hitte hazudnak neki.... Szerintem csak vidd olyan helyekre majd ahol több ember van, ha több mindenkit megismer és jól szórakozik közben, akkor biztosan rájön hogy nincs semmi gond vele és az emberek teljes mértékben elfogadják őt.
2017. máj. 19. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Bárcsak én is találnék egy ilyen fiút.


Menj oda hozzá, mond neki hogy négyszemközt akarsz vele beszélni pl egy parkban és ott mond el neki mindezt amit itt leírtál. Ha ő is szeret akkor megérti.

2017. máj. 19. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!