Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Már más is kívánta a szomszédját?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Már más is kívánta a szomszédját?

Figyelt kérdés
Az egész úgy kezdődött hogy bejelölt a facen. Aztán szexuális álmom volt vele és annyira intenzív volt hogy megkívantam. Elkezdtünk levelezni ahol elmondtam neki hogy megakarom dugni. Azt hitte viccelek és két hétig nem is beszéltünk most szombaton rámírt hogy átment a labdája dobjam át. Megint írogattunk és a vége az lett hogy átmentem hozzá ittunk jó sokat és szexeltünk. Reménykedtem hogy szar lesz és lenyugszok de bitang jó volt és csak rajta jár az eszem. Hogyan lépjek túl rajta?

2018. márc. 13. 19:15
 1/9 anonim ***** válasza:
Átment a labdája? Hány évesek vagytok?
2018. márc. 13. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Labda... aha.. :D
2018. márc. 13. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Kellett valami indok, hirtelen csak a labda juthatott eszébe...
2018. márc. 13. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Persze XD

Szép álom, de most már ébren vagy! XD

2018. márc. 13. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Én 30 a szomszéd 36 foci mániás edző
2018. márc. 13. 19:28
 6/9 anonim ***** válasza:

Te vagy a nő vagy a férfi a sztoriban?


Egyébként rám is mozdult már a szomszédom. Mondjuk nagyobb korkülönbség volt. Egyedül éltem akkor. 24 voltam. Elvált anyuka. Megkért, hogy vigyem már ki a fiát a repülőtérre, megy az apjához Finnországba. 38 volt anyuka. Mondtam, hogy oké. Reggel átmentem, bepakoltak a kocsimba, aztán rajt. Visszafelé kissé másképp viselkedett, megálltunk 1-2 kávéra (280 km-re van BP innen). Barátnő feelingje volt az egésznek. Hazaérve mondta, hogy menjek át vacsorára. Átmentem...

2018. márc. 13. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Én a nő vagyok a sztoriban
2018. márc. 13. 19:40
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Mivel azt irtad, hogy "meg akarom dugni",így azt feltételeztem,hogy te vagy a férfi...
2018. márc. 13. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Elárultad magad troll, meg akarod dugni a 36 éves foci edző pasast, végül ki derül hogy te vagy a nő. :D
2018. márc. 14. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!