Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan húzzam tovább az ágyban?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan húzzam tovább az ágyban?

Figyelt kérdés

nem akarok túl hamar elsülni és erre szeretnék megoldást találni.

Jöhetnek a tippek,taktikák,parktikák.

Előre is kösz!



2018. márc. 16. 19:36
 1/10 Noren1989 ***** válasza:
10%
A lemenő napnak is van ereje - Potemix.
2018. márc. 16. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
nem igazán értem...
2018. márc. 16. 19:38
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Mi ebben olyan ördöngős..?

Ha érzed,hogy közeledsz az orgazmushoz,akkor le kell állni,várni egy pár pillanatot vagy annyit,amennyi neked elég ahhoz,hogy kicsit alábbhagyjon az izgalmad és csak aztán folytasd.

A "szünetekben" meg izgasd a lányt,addig sem magadra figyelsz.

2018. márc. 16. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha már érzed, hogy mindjárt elmész gondolj valami nem izgató dologra
2018. márc. 16. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Gondolj erre és mondogasd magadban: Döglött macska, rozsdás kerítés. :D

Sokszor ismételgesd magadban.

2018. márc. 16. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

értem:D

köszönöm az eddigi válaszokat

jöhetnek még!

2018. márc. 16. 20:08
 7/10 anonim ***** válasza:
A mozgást figyeld!
2018. márc. 16. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
49%

Én mindig akkor váltok pont amikor közeleg a....

Vagy, elkezdem nyalni a puncijat vagy irgatni a testet....olyan dolgot csinalok ami nem érinti a farkamat...

Jobban szeretem ha én vagyok a vezető az ágyban /férfi/, mert akkor tovább bírom, jobb több pozt ill helyet váltogatni, mert nem lesz unalmas senkinek sem.

Nekem bejött....

A vadul dugók akkor is sokáig bírom, de ő semmit sem csinál azon kívül hogy csak nyog, de sokszor az is elég ahoz hogy...hamarabb jússak a csúcsra.

2018. márc. 16. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
2018. márc. 18. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
fülpiszkálóra ráfújsz Lidokain spray-el és csak röviden hozzáérinted a húgycsőnyílás két oldalán található két dudorhoz egy leheletnyit (majd kitapasztalod, hogy mennyire kell). Pont annyira el fogja zsibbasztani, hogy kibírod akármeddig. Van egyébként ilyen lidokainos óvszer is. Durex Time vagy hogy hívják, egy óra van rajta. Abban Lidokain zselé van, aminek a nagyját én egyébként ki szoktam szedni zsepivel, mert annyira elzsibbaszt, hogy teljesen ézéketlen lesz a bré. A Lidokain spary-s művelet után persze mosd le a brét, mert ha az asszony puncija is lezsibbad, annak nem fogsz örülni.
2018. aug. 13. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!