Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » A barátommal 5 hónapja vagyok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátommal 5 hónapja vagyok együtt de a szüleim úgy tudják hogy egy lánnyal járok és mar nagyon azt akarják hogy bemutassam nekik. Húzzam tovább az időt vagy mondjam el nekik az igazat?

Figyelt kérdés
2015. nov. 9. 22:34
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem minél előbb mondd el.
2015. nov. 9. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer úgyis ki kell derülnie a dolognak. Minél tovább húzod, annál nehezebb lesz, és annál inkább megbántod a szüleidet is, hiszen folyamatosan hazudsz nekik. Azon, hogy elfogadnak-e, nem fog változtatni az, ha most mondod el vagy két hónap múlva.
2015. nov. 9. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Mond el nekik a szuleid biztos meg fogjak erteni fel fogjak dolgozni ha szepen diszkreten kozlod veluk es emlitsd meg hogy eddig csak feltel attol hogy mit szolnak hozza es ezert jamuztal

Sok sikert !

2015. nov. 9. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

ha olyan a szuleiddel a kapcsolatos, hogy normálisan fogadják, és ezt leginkább te érzed, jó túllenni rajta.

van reális esélye, hogy valami komoly gond legyen belőle? ahogy a kérdést feltetted, mintha úgy éreznéd, csak ideiglenesen akarsz titkolózni, vagyis nincs. akkor még hajrá, és számol be nekünk - és a jövőbeli olvasónak, aki hasonló helyzetben van.

2015. nov. 10. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
52%

# 2 Téged is inkább kézbe rázott volna a faterod :D


Én nem vagyok meleg, de ahogyan az előttem szólók is írták, mindenképpen mond el. De csakis akkor ha 100%-ban biztos vagy a dolgodban.

2015. nov. 10. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
5: Primitív és gusztustalan, ráadásul teljesen indokolatlan volt a felém való hozzászólásod. Legközelebb tartsd meg magadnak az ilyen jellegű megnyilvánulásaidat, mert sehol sem helyénvaló vadidegen embereknek ilyeneket mondani. Egyébként halkan megsúgom, hogy heteroszexuális nő vagyok, és nem gondolom, hogy attól, mert képes vagyok toleráns és segítőkész választ írni egy meleg fiú problémájához, már nem érdemlem meg azt, hogy éljek.
2015. nov. 10. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
56%

En nem merném elmondani ha meleg lennek

Akkor merném felvállalni ha lenne külön lakásom es mar mindegy mit szólnak

Nem vagyok se meleg se biszex de apám infarktust kapot volna hogy meleg vagyok es nem lesz vérbeli unokája

Viszont ha meleg lennek es ugy mondom el nem vagyok otthon hisz nem ott lakok megiszok kínos heteket hónapokat akar éveketet attól ahogy néznek ram


Nézd kérdezted oket mi a véleményük a homoxeszualitasrol? Mond nekik azt apa képzeld Józsi tudod az osztálytársam meleg meglátod hogy reagál ra


Tudom most jön a sok degradalt lepontozasa mert megsertem par ember kicsi szívet


Ha az en gyerekem közölné hogy meleg öngyilkos lennek es nem azert hogy meleg hanem azert mert nem lehet unokám

2015. nov. 10. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Nehéz dolog... nem biztos hogy jó ötlet ez, hogy ők boldogok abban a hitben hogy barátnőd van, majd egyszercsak megtudják, hogy az a barátnő egy fiú. Mert egyrészt a melegséged tudata, másrészt pedig az, hogy átverted őket, ez a kettő együtt nem túl szerencsés.


Én azt tanácsolnám, hogy egyelőre hagyd őket abban a hitben, hogy barátnőd van, s kezdd el nekik adagolni, hogy észrevetted magadon, hogy valami nem oké, nem érzel a barátnőd iránt olyan vonzalmat.Hagyd, hogy az ilyen apró bemondásaid alapján ők maguk bogozzák ki a dolgokat, addig is emésztik.

Ne feledd, hogy ha elmondod a szüleidnek, akkor ők onnantól kezdik végigjárni azt a lelki kálváriát, amit te már végigjártál. Ennek pedig megvannak a pszichológiai fázisai: tagadás, struccpolitika, változtatás próbája, elfogadás stb stb.

Ha te már azzal állsz eléjük, hogy elfogadtad magad s már boldog kapcsolatod van fiúval, ők még akkor kezdik el a tagadás fázisát, így nem lesznek elfogadóak.

Ezért lenne fontos eljátszanod azt a színjátékot, hogy ők azt lássák rajtad, hogy PRÓBÁLSZ "megváltozni", s ezt láthatják is, mivel barátnőd van. Később pedig játszd el, mintha depis lennél amiatt, hogy hiába próbálkozol lánnyal, nem érzel vonzalmat. Ha látják rajtad, hogy akarsz "változni", majd azt is látják, hogy ez nem megy, ez önmagában egy jó pont az elfogadás terén. Ami még fontos lehet, hogy kérd ki a szüleid véleményét, tanácsát azzal kapcsolatban, hogy mit javasolnak, hogyan "változz meg", légy mindenben partner. Valszeg bevetik hogy elmennek veled pszichológushoz. Oda is menj el, még ha tudod hogy butaság, akkor is.

Ha már úgyis benne vagy a színjátékban, akkor ennyit még érdemes lenne rádolgoznod, hogy a szüleid elfogadjanak. De ne feledd: ez nekik is ugyanolyan tragédia, mint ami neked volt anno, így ha elutasítóak, azt is meg kell értened.

2015. nov. 10. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

7-es

Az unoka kérdéshez nincs köze a melegségnek. Ismerek nem egy olyan meleget, akinek vannak gyerekei, és ismerek nem egy olyan heterót, akinek nincsenek. Nem az az igazi fájdalom, ha valakinek meleg a fia s emiatt nem lesz unokája, hanem az, ha heteró, és úgy nem lesz unokája, mert a fiacskája még 40 évesen is csak csajozgat s nem képes megnősülni...

2015. nov. 10. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Ne hallgass a fotelharcosokra! A gép mögül mindenki könnyen pofázik, hogy mit csinálj és mit ne, könnyű megmondani a tutit. Igen, sok esetben szorosabb lesz a szülők és a gyerek között a kapcsolat, miután coming outolt. Főleg ezekkel a történetekkel van tele a net. De sok olyan is van, akiknek örökre megromlik a kapcsolatuk, sőt, akár kidobják, kitagadják a gyereküket. És nem feltétlenül a bigott vallásosak, akár ateisták is. Neked kell mérlegelned, hogy mennyire nyitottak, liberálisak a szüleid. Mennyire vágynak unokára? Van-e testvéred, akitől még lehet nekik?...stb Rengeteg szempontot számításba kell venned, és utána döntsd csak el, hogy elmondod-e nekik, és ha igen, mikor. Ezekre a kérdésekre, amiket írtam, csak TE tudhatod a választ, egyik otthonülő megmondóember sem. Azt az egyet ne felejtsd el, hogy elmondani sose késő, de ha egyszer megtetted, onnan már nincs visszaút.
2015. nov. 10. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!