Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Huzzam vele tovább vagy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Huzzam vele tovább vagy szakitsak most?

Figyelt kérdés
A barátnőm fojton beszel egy másik gyerekkel,sziveznek fb-n stb..lassan ugy veszem eszre többre tartsa őt mint engem,én ezek után teljesen kiszerettem belőle,szakitanék is vele de mivel nagyon jo teste van még le szeretnék feküdni vele,csak az a gáz hogy szűz még,7 honapja vagyunk együtt ,szerintetek dobjam most vagy még fektessem meg ?
2016. aug. 8. 01:25
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha fake: nem vagy vicces.


Ha nem, akkor mindenképp most dobd.

2016. aug. 8. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Hát ,ha nagyon könnyen adja magát akkor fektesd le és utána törd össze a szívét.


De ,ha egy prűd ribi akkor törd össze a szívét és menekülj.

2016. aug. 8. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
HELYESÍRÁS !!!!!
2016. aug. 8. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
90%
Nem tudom te mit elvezel abba ha ossze torod egy szűz lany szivet hogy megfekteted es eldobod.. Ne a jo teste miadt legy egy lánnyal.
2016. aug. 8. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

#4:


Te szerintem valamit nagyon elolvastál...


Ha a barátnőm ilyenek csinálna ,szemrebbenés nélkül...én simán össze törném a szívét. Ennyi.

2016. aug. 8. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
90%
Hany eves a lany? De egy szűz lany szivet nem igy kell ossze törni.. Inkabb tedd feltekennye had fájjon neki de ne igy. Egy életre való csalódás lenne számára.
2016. aug. 8. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

#6:


Életem egyik legnagyobb csalódását egy szűz prűd lány okozta...szóval nem ,nincs igazad.

2016. aug. 8. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Mit számít, hogy szűz-e vagy sem?! A lényegen nem változtat, nem viselkedik korrekten a kapcsolatban.
2016. aug. 8. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
A 8-asnak van igaza.
2016. aug. 8. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Tisztázzuk,nem irtam le mindent,az egesz story-t...ő már az én szivem össze törte ezzel a dologgal hogy másik fiúval szivezik bulizni jár stb,nekem ő volt az első nagy szerelmem és az első csalodásom minden féle képpen meg fogom bántani én már szenvedtem miatta nagyon sokat,nem fogom meg sajnálni...csak az a bajom ,hogy nem adja könnyen magát...
2016. aug. 8. 10:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!