Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Női 'illatos' bugyik eladására...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Női 'illatos' bugyik eladására valóban van kereslet?

Figyelt kérdés
Sok helyen olvastam ilyet, de mivel én magam nem vagyok benne ilyesmiben, nem sokat tudok róla. Tényleg van, aki vesz ilyet?

2018. márc. 20. 18:54
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Én csak akkor vennék, ha a csaj a szemem előtt veszi le, így biztosan tudom, hogy az övé... :)
2018. márc. 20. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
#1 és mihez kezdenél vele utána? :D
2018. márc. 20. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Nincs ilyen perverzióm, de ha lenne is, akkor egyetértek az első hozzászólóval, hogy csak úgy vennék, ha biztosra tudom, hogy az a nő viselte.
2018. márc. 20. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
34%

#3 ha lenne olyan perverziód, akkor hidd el, hogy nem kötözködnél ilyesmikkel, hanem fizetnél, mint a katonatiszt! :D

Aki így kötözködik az dugni akar, a bugyi levétel látványa csak ürügy lenne a találkozásra, ott meg majd győzködné a csajt, hogy egy kicsit több pénzért talán ki is nyalhatná, esetleg le is szophatná, vagy még többért még többet is engedhetne... :P

2018. márc. 20. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
#4-es: Erre pénzért bárki talál lányt. Miért kellene a "pénzért szexet" dolgot ilyen bonyolultan előadni?
2018. márc. 20. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
#5 mert az ilyen olcsójánosok csak potyáznak :D
2018. márc. 20. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
#2: Az illat elszáll, tehát csak akkor venném meg, ha lenne rajta valami látható folt. Eltenném, mint szuvenírt. :)
2018. márc. 20. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Én adok el bugyit. Van rá kereslet, de sok a komolytalan érdeklődő is. Veszik.
2018. márc. 20. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Én egyszer kértem egy csajtól több kamu email címen bugyit, azonos időben. Egy hetes hordásért kért 15 pénzt.

Én ezt meg is adtam volna, csak hogy kamu volt... Ugyanis mindegyik email címem kérését tudta teljesítani, nem hordhat annyi idő alatt annyi bugyit. Én egy kis kakit is kértem rá, s végülis azt bizonyította, hogy nő, de hogy ki koszolja össze a bugyikat azt nem tudhattam, lehet akár a pasija is. Így nem vettem semmit.

Ha egy csaj előttem venné le, azért hajlandó lennék 10 000 körüli összeget fizetni. Ha egy márkásabb darabról lenne szó, akkor értelem szerűen a bugyi eredeti árát is kifizetném +ba...

2018. márc. 20. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Nem tudom mi értelme van, amit a csajom este levesz, annak másnap már kb semmi szaga nincs. Addig punciszagú amíg friss a nedv benne, aztán ahogy szárad úgy tűnik el. És ez nem csak nála volt így.
2018. márc. 20. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!