Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan fogadtassam el a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan fogadtassam el a barátnőmmel?

Figyelt kérdés
A barátnőmnek nem tetszik, hogy ott lent szőrös vagyok, többször mondta, hogy szedjem le. De viszont több okból sem szeretném leszedni. Hogyan fogadtassam el vele, hogy ilyennek szeresse?

2018. márc. 21. 21:46
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Mennyi idokozonkent szexeltek?
2018. márc. 21. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
2-3 het kb
2018. márc. 21. 21:50
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Hat akkor szerintem azelott szedd le, amugy meg hagyd meg, ha nagyon ragaszkodsz hozza
2018. márc. 21. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
de akkor hogyan mondjam meg neki?
2018. márc. 21. 21:52
 5/11 anonim ***** válasza:
11%

Figyelj..Szerintem en a helyedben megmondanam neki hogy ennyibol o is leszedhetné, meg ha szoros mar nem tetszik ami amugy is termeszetes es neki is olyan szoval szor nelkul se tetszen neki.. keressen egy olyat aki leszedi magarol.. vagy epp nem lesztek ugy egyutt hogy zavarja.. ennyi..

19/L

2018. márc. 21. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Sehogy.

Ha ő leszedni a minimum, hogy te is.

Fordított estben mit szólnál ha nem szőrtelenítene sehol?

2018. márc. 21. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Mennyire vagy szőrös? Ha ilyen borostás az szerintem nem gáz,viszont ha erdő,akkor meg tudom érteni a barátnődet
2018. márc. 21. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
57%
Szedd le nyugodtan hajnyíróval, simán lehet ma már erre azt mondani, hogy asszony ezt parancsolta. Nem kell nullással, hagyhatsz egy centit, az nem szúr, és így a szőrtüszők sem gyulladnak be.
2018. márc. 21. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
56%

Engem is kiábrándít szex közben, ha valami szőrös lent. Ő trimmerrel leszedi, mert borotvát nem akar használni. Meglepődött mekkora farka van.:D Azóta mindig megnézi milyen nagy neki miután levágta, tök cuki.:D Eleinte neki sem tetszett az ötlet, de látta, hogy nekem az úgy nem tud vonzó lenni, kiábrándí és le kellene mondani úgy az órálról is.:D


Viszont, amikor nem akarta szimplán megmondta, hogy bocsi, de nem, mert... Végül az indokra közös megoldást találtunk, ami mindkettőnknek jó lett.:)

2018. márc. 22. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
57%

Én a herezacskómat, a rudit magát és a farkam tövét borotválom, a többi részét pedig nyírógéppel, de ott nem a bőrömnek nyomva, hanem a csomókat kézzel kihúzva és a végéből nyírva szoktam csökkenteni a hosszt, tehát amiket mondtam borotválok, a többi részen pedig biztos vagy 4-5 centi szőr van.


A lényeg hogy amikor a farkad és a zacskód szopja-nyalja, akkor ő se érezze a szőrt a nyelvével, ajkaival, mint ahogy mi sem szeretjük a nő punciján a szőrt érezni nyaláskor.

2018. márc. 22. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!