Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 7 Hónapja nem vagyunk már...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

7 Hónapja nem vagyunk már együtt a volt barátnőmmel de ma meg tudtam valamit ez az én hibám?

Figyelt kérdés
Egyik ismerősöm jóba van vele és kórházba volt és hogy állítólag be van dilizve meg az orvos pszichológushoz küldte el ez a kapcsolatunk miatt is lehet ? mert mikor szakítottunk ő le törölte magát minden közösségi oldalról és nem is volt fent sehol 2 hónapig de aztán vissza jött nem volt semmi gond most meg kb 3 hete volt kórházba és ez lett vele .
2018. márc. 23. 16:58
 1/3 anonim ***** válasza:

Lehet oka a szakítás, igen, de nem feltétlenül csak az. Lehet, hogy teljesen más oka van.

Én néhány évvel ezelőtt pánikbeteg lettem és szorongtam. Az egyik oka mindennek az akkor nagyon rossz házasságom, de emellett még más okok is közrejátszottak, régi családi dolgok és sok betegség, amin akkor átestem, műtöttek is akkoriban. De szerencsére a pszichológus sokat segített oly annyira, hogy évek óta teljesen rendben van minden.

2018. márc. 23. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
igen,lehetséges de állítólag nem tudott beszélni sem meg félre beszél meg ilyen dolgokat mondtak nekem,nekem is rossz és én is fel akartam keresni egy pszichológust .
2018. márc. 23. 17:03
 3/3 anonim ***** válasza:

Nem valószínű, hogy miattad lett, viszont lehet, hogy a kezdődő betegsége hozzájárult a szakításotokhoz.

Ne látogasd meg, szakorvosra van szüksége és nyugalomra.

2018. márc. 23. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!