Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Barátnőtök nem akar orálisan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőtök nem akar orálisan kielégíteni, ti hogy fogadnátok?

Figyelt kérdés

Érdekelne mások véleménye, mit lehet tenni, ha a másik fél nem akar orális szexet, míg a másik igen.


Sajnos a barátnőm egyáltalán bem hajlandó rá, míg én nagyon kívánom, én ki szoktam őt nyalni, azt szereti is, de ő sajnos nem hajlandó engem leszopni...


Én: 24F, Ő:21N



2018. márc. 26. 06:23
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
25%
Ezek a válaszok is bizonyítják, hogy sokaknak fingja nincs a jó szexről, csak az unalmas szabálybetartós langyi etyempetyéről... én bele is halnék az unalomba 1-1ilyen emberrel.
2018. márc. 27. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
40%
Ne hallgass azokra, akik azt mondják, h beszéljétek meg, meg majd egyszer, vmikor majd megcsinálja.... Az idő múlik, ha nem szopik, és neked igényed van rá, keress mást. (Azért az egyik hozzászóló által ajánlott kényszer franciát megpróbálhatnád miélőtt kirúgod, hátha az tetszene neki.)
2018. márc. 27. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
100%
rosszul viseltem kerestem mást aki leápolja
2018. márc. 27. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
100%
Egyből szakítanák vele
2018. márc. 28. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
77%

"természetesen nem azt mondom, hogy erőszakold meg"

"A kényszerfrancia igenis belefér"

"feltérdelsz a feje mellé és odahúzod, megpaskolod vele az arcát, aztán beteszed a szájába"

Ugye, tudod, hogy most egy erőszakot írtál le? Egyébként ha kényszerből sz.patsz meg egy lányt, az valószínűleg egy életre úgy meg fogja utálni, hogy semmivel se tudnád rávenni, pedig lehet, hogy ha kellően megbízna benned, egy idő után megtenné. (De ha nem akarja, akkor nincs semmi jogod rákényszeríteni.)

2018. márc. 30. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
100%
#8 ki mondta hogy ne szexeljenek.? Èrtelmezd.. ugy csinàljàk hogy mindkettonek jo legyen.. ha valaki valamit nem szeretne akkor nem..
2018. márc. 30. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
73%
Csak az orál kell,semmi más.Ha nincs orál,nincs kapcsolat sem!
2018. márc. 30. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
47%
Rosszul fogadnám.
2019. nov. 24. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
Akkor nem kell vele járni. Az én barátnőmnek tényleg lenne oka rá, hogy utálja, mert gyermekkorában így bántalmazták, nem is volt rá példa hogy csinált volna bárkinek bármit, igaz túl komoly kapcsolata sem volt, de nálam szerelemből csinálja és mocskosul jól csinálja. De mi is úgy indutunk neki, hogy nem lesz ilyesmi. Aztán most nagyon szeretjük egymásnak, lehet akkor nincs meg minden érzelem aminek meg kellene lennie?
2020. jan. 21. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
32%
Ilyen nőt nem választanék barátnőnek, főleg, ha neki meg lennének elvárásai.Az elvem, a semmiért csak semmi jár.
2021. aug. 27. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!