Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok! Ha nektek is ugyan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ha nektek is ugyan annyira fontos a szexuális élet, de nincs párotok, akkor miért mentek bele olyan nehezen egy szexkapcsolatba?

Figyelt kérdés
2018. márc. 27. 00:46
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
93%
Simán benne vannak a nők a szexkapcsolatban. Ne magadból indulj ki kisfiam ;)
2018. márc. 27. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
48%
rosszlányok.hu Mert a nők többségének érzelmek is kellenek a szexhez. Na persze.
2018. márc. 27. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
70%
#13: ne azokból a 2 bites agyú qrvákból indulj ki. Van ott max egy párszáz csaj? Mi az a többi 5 millióhoz képest (csak saccoltam a női nem arányát Magyarországon). De egyébként még azokat a prostikat is el lehet csábítani, csak a lúzerek nem tudják, akik hozzájuk jàrnak. Te se lennél szerelmes egy randa nőbe, akivel csak a pénzért fekszel le.
2018. márc. 27. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
32%

Aki nem ilyen nyizott ( ne kövezzetek meg MODERN) felfogású annak ez nem összeegyeztethető az erkölcsével . Nem véletlen az a másik neve h szeretkezés !

Ha olyan a társasága akkor kinézik de azért aki "csak" dug azis egy kicsit kurvus mondják rá a lányok.

De inkább a legfőbb probléma h fél h esetleg lessz belőle érzelem is nála vagy a fiunál vagy h ezzel kínos pillanatok lehetnek ha esetleg össeismerkedik egy másik sráccal és megkell szakítania a sex kapcsit . Nah ezt a fiuk többsége nem veszi jónéven !

2018. márc. 27. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 Noblesse Oblige ***** válasza:
48%

A bizalom miatt.

Gátlásos vagyok. Nem szeretem a testem mutogatni fűnek-fának. Még a fürdőruhám is egyberészes, hogy strandon ne stíröljön senki idegen.


Akivel én lefekszek, azzal maximálisnak kell lennie a bizalomnak, hogy nem nevet ki, nem csak elvisel amíg megkapja amit akar, hogy érezzem ne egy eszközként legyek kezelve.


Úgy tudom magam elengedni, és ezáltal esélyt adni magamnak a beteljesüléshez, ha tudom, hogy a partnerem imádja a testem, odavan értem, és minden porcikámért. És ami kettőnk között történik, az kettőnk között is marad.


Ezt pedig rendszerint egy párkapcsolatban esélyes elérni.

2018. márc. 27. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
94%
Nekem azért mert bennem is felmerült a szexkapcsolat, de ha vkivel lefekszek kell, hogy kedveljem is. Az nekem viszont már nem férne bele ha más csajokkal csinálná. Szóval hagyom.
2018. márc. 27. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
#16: akkor ezt most értsem úgy, hogy nem küldesz nekem pucér fotót? :D
2018. márc. 27. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
100%
9. Nekem nem potya punci kell! Nekem állandó! 8. voltam.
2018. márc. 27. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
100%

"rosszlányok.hu Mert a nők többségének érzelmek is kellenek a szexhez. Na persze."


Mert a nők többsége fent van a "rosszlányok.hu-n", ugye?


Látom, megy a matek. xD

2018. márc. 27. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
100%
Én pl. azért, mert nehezen találok olyat, akihez annyira vonzódnék, hogy le akarjak feküdni vele (ez nem csak külsőn múlik, nagyban benne van a kisugárzás, és hogy mennyire működik közöttünk a kémia). Valamint ahhoz azért sok minden kell, hogy egy szexkapcsolat jól működjön, pl. diszkréció mindkét fél részéről, egyikük se akarjon többet, egyéb szabályok lefektetése és betartása stb.
2018. márc. 28. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!