Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha valakinek meghal a párja...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha valakinek meghal a párja és utána lefekszik valaki mással új kapcsolatot alakít ki az megcsalásnak számít?

Figyelt kérdés

Ha valakinek meghal a barátja vagy barátnője aztán kialakít mással kapcsolatot szexel stb az megcsalásnak számít?

Tudjuk hogy sajnos az a személy már meghalt de szokták mondani hogy a szivünkben öröké élni fog örökre velünk lesz.

De ennek ellennére sokan 1-2 év múlva már férjhez mennek megnősülnek valaki mással mert nem bírják ki egyedül és egy kicsit sincs lelki ismeret fordulásuk hogy ők nagyokat szexelnek a jó meleg ágyban a régi párjuk akit szeretek az pedig a föld alatt van?

Ez nem számít megcsalásnak?

Ezek szerint a nemivágy lecsillapitása fontosabb mint a szerelmünk emlékének a tisztelete?

Pedig szingliként is van élet csak aki párkapcsolatban él évekig az nem tudja elképzelni szingliként az életet így lenne?



2018. márc. 27. 17:57
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
50%

Ugyan nem voltam ilyen helyzetben, de en lehet, hogy nem akarnek magam melle uj part.


Szexelni lehet szexelnek, mert megis testi szukseglet, de hogy nem akarnek senkivel osszejonni tobbet, az eleg valoszinu. Mivel a halal soran csak a teste hal meg, maga a lelke nem, ha ugy vesszuk, tulajdonkeppen el, csak egy masik formaban. Nem fizikai testben. 24/F

2018. márc. 27. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

Nekem 19 évesen halt meg a barátnőm, már több mint egy éve nincs itt, de én még mindig nem tudok ránézni egyetlen lányra sem...:(

De idővel ez biztos változni fog, és ha megismerek másik lányt akkor biztos hogy fura lesz, de nem megcsalás az szerintem.

2018. márc. 27. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
De igen is megcsalás akárki akár mit mond ,és ha majd találkozunk a túlvilágon a régi párunkal hogy nézünk a szemébe?
2018. márc. 28. 07:45
 14/15 anonim ***** válasza:
Miért tetted fel a kérdést ha senki véleményét nem fogadod el aki mást ir? En pl a reinkarnációban hiszek akkor mi van?
2018. márc. 28. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
26%
szerintem te egy megkeseredett szűz fsz vagy akinek nem jön össze egyetlen nő se az itt a te bajod.
2018. márc. 28. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!