Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ki hogyan tartja be a tisztálk...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki hogyan tartja be a tisztálkodást szex előtt vagy utána?

Figyelt kérdés

Én pl: ha este zuhanyoztam és a párom is szintén akkor csak rögtön zuhany után vagyok hajlandó szexelni mondjuk utána már reggel vagy este zuhanyzás előtt már nem.

Ez idegesíti a páromat de én csak szeretném meg előzni a baktériumokat és a fertőzéseket!


22.L



2018. márc. 8. 08:13
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
60%

Tehát jólértem, hogy hazaérsz, zuhanyzol, majd nem csinálsz semmit, csak alszol és reggelre már újabb zuhanyzás nélkül nem lehetséges a szex?

Hát ez egy kicsit engem is zavarna, még egyik kapcsolatomban sem csinálta ezt senki... De ha beked így jó, akkor elfogadható.

2018. márc. 8. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
71%

A szex mehet bármikor, a nyalást viszont én is csak közvetlenül fürdés után engedem.

N

2018. márc. 8. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
82%

Nyalni én is fürdés után szeretek és szopatni is úgy szeretek, ha már megfürödtem. Mondjuk nekem napközben is elég tiszta a farkam, minden pisilés után gondosan megtörlöm az utolsó cseppektől is wc papírral.


Egyébként a szex nálunk előfordulhat bármely napszakban, nem vagyunk ennyire tisztaságmániások, de nem is vagyunk normál esetben retkesek, se büdösek. Nyilván sport, vagy fizikai munka után más a helyzet, de alapesetben nincs semmi rossz szagunk.


Úgyhogy szerintem túlzásba viszed, megértem a párod. Gyakorlatilag kiölöd a spontaneitást a kapcsolatotokból, ami nem jó. Te tudod...

2018. márc. 8. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 A kérdező kommentje:

Kedves 1es.

De este szoktam menni pisilni és persze utána meg törlöm de szerintem az nem elég meg ha egy férfi pisil nem hiszem hogy meg törli..

2018. márc. 8. 08:27
 5/29 anonim ***** válasza:
80%

Akkor neked fogalmad sincs mi a jó!

Egy kirándulás alkalmával autós szex?...

:D

2018. márc. 8. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
71%
Ez kicsit túlzás...de legalább remélem zuhany közben pisilsz is egyet, már így is túl sok vizet használsz. Ennyi zuhanyozás a bőrödnek sem jó.
2018. márc. 8. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
100%

1. vagyok. Én megszoktam törölni...

Lehet, hogy akkor én (és az eddigi barátnőim) vagyok igénytelen, de engem ez nem zavar egy kicsit sem.

2018. márc. 8. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
73%

Szerintem is nyugodtan légy lazább, ennyitől nem kapsz semmit bacit vagy ilyesmi. Orális szexhez szerintem alap, hogy előtte megfürdünk.

Viszont ha ez téged zavar, akkor sincs joga a barátodnak ezen felháborodni. Lehet, hogy szokatlan a "tisztaságmániád", de a te tested, te döntöd el, hogy ki mikor mennyire tisztán hatol belé. Más részről, a szex két emberről szól, és nem az a 20 perc zuhany fogja kiölni a kapcsolatból a tüzet. Szóval emiatt ne érezd magad rosszul, inkább mondd el a barátodnak, hogy ez van, neked ez fontos és kész.

2018. márc. 8. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
97%
Orális szex csak tisztán. Dugás az bármikor lehet. Mindig tiszták és ápoltak vagyunk. Egy kis minimális izzadtság nem tart vissza minket ha hangulatban vagyunk.
2018. márc. 8. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
100%
Marhaság, engem is idegesítene. A napi tisztálkodásod rendben van, ahogy írtad, úgyhogy nyugodtan lehet szexelni bármikor. Nem sok spontán együttlétetek lehet, ha mindig zuhanyozni mész előtte...
2018. márc. 8. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!