Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan reagáljak a munkatársnő...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan reagáljak a munkatársnőm provokációjára?

Figyelt kérdés
Férfiként egy nővel dolgozom egy irodában. A hölgy harisnyamániás és miniszoknya-mániás, mindennap kérdezgeti, hogy milyennek találom az új harisnyáját meg a nemrég vett miniszoknyáját. Odaáll elém és mutogatja nekem a lábait. Közben mosolyogva fürkészi az arcomat, a tekintetemet. Naponta hússzor odaül mellém, látványosan keresztbe teszi egymáson a lábait, feljebb húzza a miniszoknyáját és úgy kér tanácsot szakmai kérdésekben. Ha ebédelni megyünk (mert együtt ebédelünk nap mint nap), akkor is a többi nő lábait nézi, a sajátjához hasonlítgatja őket, és engem is folyton kérdezget, hogy jobb lábai vannak-e, mint X-nek vagy Y-nak. Mit csináljak? Azt szeretné, ha megsimogatnám a combjait? Vagy nem? Állítólag az előző irodában (ahol korábban ült) ugyanígy viselkedett, majd amikor egy férfi kolléga megsimogatta a lábait, akkor hisztériázott, hogy zaklatják. Nem akarom kirúgatni magam miatta. De miért viselkedik így? Miért jó neki, hogy másokat csapdába csal?

2018. márc. 28. 13:12
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
90%
Hány éves a ribi?
2018. márc. 28. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 Noren1989 ***** válasza:
20-23nak tippelem, de várjuk meg a kérdezőt.
2018. márc. 28. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
93%

"20-23nak tippelem, "


Láttam én már negyvenest is hasonlóképpen viselkedni...

2018. márc. 28. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
93%

Hozzá ne nyulj! Azonnal felnyom a HRen.

Szerintem mondd meg neki kajak, h téged ez zavar és hagyja abba, mert félö, h rossz következményei lesznek rá nézve, azaz te fogod felnyomni öt zaklatásért.

2018. márc. 28. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
96%
Én tuti hogy beszivatnám a csajt fordított pszichológiával és folyton lehurrognám, h nem néz ki jól :D és ez úgy fel fogja őt kúrni, hogy meg akarja majd mutatni neked, hogy dehogynem, és ő fog levadászni, nem neked kell :D
2018. márc. 28. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Kerüld
2018. márc. 28. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
32%
Én meg beszólnék neki, hogy"még meg is nézném, ha jó lábaid lennének, de így ! Inkább hagyj dolgozni kérlek, ma még ebédelni is akarok !" Kész. Többet nem kérdezne, annyi szent ! :D
2018. márc. 29. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Mondjuk, szerintem az sem mindegy, h bejön e a nő vagy nem. Ha nem akkor ne reagálj semmit, ha felhozza tereld a szót, vagy ha mutogatja, nézd a telód, vagy bármi, az a lényeg, h ne reagálj se pozitívan, se negatívan.

Ha bejön a csaj, és piszkálja a fantáziádat, akkor nagyon óvatosan rá lehet próbálni szerintem, de úgy, h ő legyen fölé rendelt helyzetben, h ő legyen az, aki a végén rámondja az áment, így nem tud megfogni azzal, h te nyomulsz, vagy zaklatod. Én pl azt csinálnám, h vennék valami szép (nem hétköznapi) harisnyát, ott lenne bent a fiókban, aztán mikor legközelebb felhozza a sajátját akkor mondanám, h "háááát....nem rossz, nem rossz, de nekem ebben jobban bejönne (elővenném a harisnyát, és oda adnám neki), tessék, fogadd szeretettel". Abból, h egy ilyenre mit reagál, le lehet vonni a következtetéseket, viszont ez egy olyan dolog amivel nem tud kibabrálni veled, mert hát mit mond a főnöknek?! "Kaptam egy ajándékot a kollégámtól?!" :D Szóval így ártani nem tud, ha az lenne a szándéka. Ha meg valóban akar valamit, azt is ki lehet következtetni a reakciójából..

2018. márc. 30. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!