Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mért van az hogy Budapesten...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mért van az hogy Budapesten sokkal drágább a Prostizás mint faluban?

Figyelt kérdés

Budapesten nagyon drágák a prostik egy alkalomra 15-20 ezer tehát hosszú távon csak a jó módú emberek vehetik igénybe a Pesti lányok szolgáltatásait, viszont faluban kis városban fele ennyi 18-20 éves lányok fele ennyiért vállalják a szexet.

Ha évről évre emelkednek az árak pesten akkor nem fognak átszokni az emberek a kis városokba falvakba?

Mert azért nem mindenki engedhet meg magának 20 ezret egy szexért faluban ezért háromszor szexel az ember.



2018. márc. 28. 20:10
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%

Ugyebár Pest megyén kívül azonos munkáért is szinte kivétel nélkül kevesebb fizetést kapsz... De olcsóbb az élelmiszer, az albérlet, s még ah ingatlanok is, nem is kicsit.

Szóval vidéken nincs is szükséged annyi pénzre, viszont az ottainaknak mondjuk 15 ezer forint annyi mint a Budapest belvárosában élőknek 20 ezer.


Szóva röviden: Vidéken "olcsóbb" az élet (de nem könnyebb)

2018. márc. 28. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:

Én Jászkiséren tavaly Novemberben 3 ezerért kaptam végig szájba natúrfranciát egy 18 éves gyönyörű kis roma lánytól megérte :)) még jó hogy kis városban lakom :D


Igaz ő nem a rosszlanyokon hirdetett a haverok szerezték nekem.

2018. márc. 28. 21:14
 13/18 anonim ***** válasza:
72%

ezek biztos utcai prostikra vonatkoznak csak, mert a netes prostik vidéken vagy nem csinálják meg, amit írnak, vagy tök gázosak. Ebből a szempontból viszont pest a jobb.


Az hogy valaki szerint pesten az élelmiszer drágább, mint vidéken az tuti nem járt még mindkét helyen, ugyanis mindkét helyen van pl nagyáruház, ahol egységes az ár + pesten pl. a lehel téri piacon csak lesek, h bolti ár alatt veszek jóval cuccokat. :) Az albérlet, lakás ár az viszont igaz.

2018. márc. 28. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
19%
Pesti köcsögök...
2018. márc. 28. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
53%
Vidéken több a rezsi és a kaja is drágább a kisboltban.
2018. márc. 29. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Itt a fővárosban a lakással rendelkező csajok azért kerülnek többe mert azt a lakást fenn is kell tartani

Ahol lakom a szomszédban van pár csaj és azzal foglalkoznak ők 30 ezer alatt nem mennek el egyetemisták és ők a tandíj és a lakás bérleti díj miatt csinálják

2018. márc. 29. 04:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
14: Az olyan ostoba válaszok után, mint a 5-ös vagy 15-ös, nekem is kinyílik a bicska a zsebemben, de vannak normális pesti emberek is szerencsére, mint ahogy vidéken is vannak idióták és normálisak is.
2018. márc. 29. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Vidéken olcsóbb az élet, viszont kevesebb a munka lehetőség. A vidéki prostik is megteszik, amit a városiak, kb. ugyanaz a szolgáltatás csak az árak változóak. A netes prostik szerintem drágábbak. Mellesleg a túlzott prosti vadászat nemi betegségeket okoz. Szal csak csínján velük. :D
2018. márc. 29. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!