Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A barátnőm fürdés/éjjel az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm fürdés/éjjel az ágyban mellettem (azt hiszi alszom) maszturbál. Viszont amikor én akarok, akkor elutasít, mert azt mondja, hogy mindíg csak ezzel jövök?

Figyelt kérdés
Azt mondja, hogy szeret/szeret velem szexelni, meg jó is (el is élvez), de egyszerűen már kiakadok. Én naponta 1x legalább szeretném vele, de kb csak 2 naponta jön össze, mert fáradt, NINCS KEDVE, fáj a haja stb. Tegnap elment fürödni, én meg mentem ki a konyhába. Nyögdécselést hallottam! 12 órázik heti 2x/3x akkor megértem. MIT TEGYEK?

2018. márc. 30. 15:53
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
75%

Hmmm... az is lehet ez ok, hogy nálam pl ha egy kiadósat szeretkezünk a párommal, másnapra ha megint szeretkezünk, érzékenyebb a hüvelyem, és nem esik jól. Nem lehet, hogy nem akar behatolást, és magának meg jobban el tudja intézni a csiklós orgazmust? Esetleg ha csaj egy kölcsönös orál lenne? Vagy hozd fel neki, hogy mutassa meg, hogy maszturbál, irányítson, hogy te is tudd olyan jól neki csinálni, mint ő magának. Gyengéden szoktatok szexelni? Ez is lehet ok... sokszor a férfiak észre sem veszik, hogy ha beindulnak, durván (nem extrém durván, csak nem túl finoman) bánnak a nővel szex közben. Biztosan vannak nők, akiknek ez tetszik, de olyanok is, akiknek nem, engem pl kifejezettem megrémiszt. Vagy ahogy már előttem is mondták, ha 12 órázik, lehet, hogy fáradt, és könnyebb magának 5 perc alatt kielégülést okoznia, mint szexelni.

Én is csak kétnaponta kívánom a szexet.

Ezek csak találgatások, biztosan van oka, miért ilyen, és csak ő fogja tudni elmondani...

2018. márc. 30. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
69%

Van ilyen. Mostanában pl én is majdnem naponta végzek önkielégítést, mert azt kívánom. Azt a típusú érzést.

Tök más mint a szerelmeskedés.

Igenis előfordul, hogy az ember még kölcsönös orált sem akar, hanem csak magának intézi, a saját szája íze szerint. Miért kellene ezt elítélni?

2018. márc. 30. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
14%
Azért, mert az ember nem azért van kapcsolatban, hogy maszturbáljon éjjel nappal. Az, hogy te kialakítasz otthon egy tulajdonképpen rituálét a maszturbáláshoz, és ezt isteníted, az gond.. ott gond van a fejben már ne haragudj.
2018. márc. 30. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%
Én is csináltam ezt egyszer, iszonyat fel voltam izgulva és még vagy 1-2 órán át szerettem volna szeretkezni, de a barátom másnap korán kelt, ígyhát elintéztem magamnak...de ugye te felajánlottad magad, szóval nemtom. Szerintem férfival lenni százszor jobb mint masztizni...
2018. máj. 18. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!