Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A nagyobb mellű, sportosabb...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nagyobb mellű, sportosabb lányokhoz vonzódom, de mégsem találok ilyen barátnőt?

Figyelt kérdés

Tudom, felszínes f*asz vagyok...de akkor is vannak igényeim

volt barátnőm se volt ilyen, de mégis boldogok voltunk együtt...de akkor is másról fantáziáltam

és most is alakulóban van egy kapcsolat, de a lány szintén kisebb mellekkel van megáldva...én ettől el tudok tekinteni mert nagyon jó fej és szép homokóra alakja van...csak félek hogy nem lesz kielégítő a kapcsolat


2018. ápr. 1. 10:33
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

A C-s méret még talán meg is található természetes dombokkal.

Nem akarlak elkedvetleníteni,de ha a külső ennyire fontos neked,akkor ha a lány belső tulajdonságait megtapasztalod,ott is megakadsz,akkor ki mellett fogsz megállapodni?

Igen,írtad,hogy elfogadod a barátnődet pici cicivel is,de "a vágyak később a kapcsolat rovására mennek",vagy hogy írtad...

Akkor meg a vágyaidat szorítsad le.

2018. ápr. 1. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Nem lehet elszoritani. Elfolytani sem sajnos. Kérdező, szerezd meg ami kell. Előbb egy nagymellű molett csajt, aztán egy sportos nem nagymelűt.
2018. ápr. 1. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
90%
Tartsál háremet,ha az nem jön be,akkor rokonszenves robotot! :D
2018. ápr. 1. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Pedig sok ilyen van, csak el kell menni egy edzőterembe. Ezek szerint te nem vagy elég jó nekik.
2018. ápr. 1. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Sok ilyen csajt láttam pl a Badoo-n.
2018. ápr. 1. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Nem dicsekvésből de nekem elég nagy melleim vannak és imádok sportolni szóval sportos a testalkatom.

Szóval vannak ilyen lányok :D

2018. ápr. 1. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:

Akkor csak valahogy engem kerülnek el...:/

Pedig amúgy népszerű vagyok a lányoknál

2018. ápr. 1. 15:04
 18/18 anonim ***** válasza:
Nekem a kismellű alacsony lány az ideálom. A magasság nemgond,de a nagy melleket nem szeretem.
2018. ápr. 1. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!