Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért vágyom hatalmas falloszo...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vágyom hatalmas falloszokra, amikor az ember átlag mérete akkora amekkora?

Figyelt kérdés
A puncim miért akar olyasmit, ami nem létezik? Így sosem lehetek boldog és kielégült?
2018. ápr. 5. 14:42
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
42%
Nekem nagy van,de néha inkább átok.30 elmúltam,de soha nem tudtam úgy használni,hogy ne a jajj au várj mindjárt helyzetbe fussak bele, idegesítő hosszútávon.Szóval ne legyél biztos benne ,hogy neked az jó,nem tudhatod ha nem volt benned...Na meg mi a nagy... Írj ha kíváncsi vagy.
2018. ápr. 5. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:

21 centis volt a legnagyobb, és kisebbel is tudok élvezni, de iszonyatosan vágyom egy olyan nagyra, ami teljesen szétfeszít. Van mű is, vettem már, de nem pótolja az igazit.

És nem értem, hogy miért kell erre vágyom... Oké, az egyik korábbi válaszban kiderül, hogy azért mert egy hülye liba vagyok, de akkor is rossz. Mint a fura fétisű emberek. Tök frusztráló :(

2018. ápr. 5. 17:49
 13/16 anonim ***** válasza:
Draga, ha feszitest akarsz a vastagsagra menj, ne a hosszra.
2018. ápr. 5. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Valamelyik nő élvezi ha nyújtják a sarkát.Férfiként írok a félreértések elkerülése végett.
2018. ápr. 5. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
lehet neked már két farok kéne egyszerre a punidba
2018. ápr. 5. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Erről a kérdésről az jutott még eszembe, hogy miért vágyunk akár 10 centinél is magasabb sarkú cipőkre, amikor tudjuk, hogy a lábunknak kényelmetlen lesz, meg fájni fog tőle hosszú távon. Mégis megvesszük és felvesszük, mert jó érzés. Legalábbis egy darabig, illetve amíg nem alakul úgy véletlenül, hogy sokat kell állni vagy gyalogolni benne. :)
2018. ápr. 7. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!