Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » A kigyúrt pasik hogy tudnak...

A kigyúrt pasik hogy tudnak maguknak ruhát venni? Akinek hatalmas válla, felkarja van, azok bele se férnek egy átlag pólóba, ingbe.

Figyelt kérdés
2013. jan. 1. 22:19
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
Olyannyira azért nem hatalmasak
2013. jan. 1. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
dehogynem,keresek magamnak méretet
2013. jan. 1. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
9%
Ezek kemény legények, nem kell nekik ruha, csak gatyesz hogy ne látszódjon a 2 centis "büszkeségük" ami ráadásul nem is működik... De így jobban látszik milyen szépen pózolgatnak. Jöhet eső szél KIBÍRGYUK
2013. jan. 1. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
mér ne müködne te egy ipari barom vagy barátom,a média által bezsebelt fa.sz mindehol ezt sugallják ugye aki kigyúrt annak nem áll fel?? hát gyere megmutatom feláll a kigyrtnak!!
2013. jan. 1. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:

csak az inggel van probléma,mert amelyik jó hátban,annak lebernyeg a dereka.

uh annyi,hogy van varró nő ismerősöm és pár száz forintért rám igazítja.

az öltönnyel ugyanígy.

más ruhákkal nincs gond.

2013. jan. 1. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
0%
Azért nem működik hülyegyerek mert a sok táp meg minden impotenciát okoz. Ha 14 évesen elkezdessz tápozni edzeni még a növekedésed is megáll, mert a tested az izomszövetet építi és nem a növekedésre koncentrál. Van aki 15 éves kora óta tápozik, és 25 korára full impotens lesz.
2013. jan. 1. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
tápozik:D:D:D::D:D:D:
2013. jan. 1. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 JayC ***** válasza:
88%

én is tápozok már 15éves korom óta, de nem álltam meg a növésbe, már most 18ÉVESEN 168centi vagyok, de nem is akarok magasabb lenni, tériszonyom van.


a dákó már tényleg vacakol egy kicsit, de találtam egy nagyon jó boltot a keletinél, ahol tök olcsón tudok kamagrát beszerezni, 1szem reggel, meg 2szem akció előtt, és legalább 15percig áll a cölöp. gyereket meg úgy se akarok, mert a bébitáp többe kerülne mint az én tápom..


a vesém néha szokott szúrni, meg a labor eredmények se túl jók, de azt mondta a doki, hogy ilyen idős korba ez már természetes, szóval ez se a táptól van.


van még kérdés?

2013. jan. 1. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 Awful11 ***** válasza:
22:56 te miről beszélsz??? Magyarázd már meg hogy miért káros a táplálékkiegészítő, már ha azt jelenti neked a táp. A táp.kieg. kaja por formában. Kevered a koxal, ha már ilyen okosakat írsz először nézzél utána, hogy miről beszélsz!!
2013. jan. 1. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:

22:35! Én lány vagyok, nekem mim nem fog felállni?


Én jobban tudok magamra ruhát venni táposan, valahogy nekem jobban áll minden;)

2013. jan. 2. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!