Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mondjam el neki az igazat?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mondjam el neki az igazat?

Figyelt kérdés
Egy félreértés miatt az terjedt el a szűkebb családi körömben, hogy már nem vagyok szűz, és magyarázkodás helyett inkább rábólintottam arra, hogy tényleg nem vagyok az, és mindenki aki ismer azt hiszi, hogy már szexeltem. A jelenlegi barátnőm is úgy tudja, hogy nem vagyok az, és ez kicsit bántja is, de nem merem neki elmondani, mert ha valamilyen okból szakítanánk, tuti szétkürtölné. :/ 1 éve cikinek gondoltam, hogy még nem szexeltem, mostanra meg azt szégyellem, hogy hazudtam mindenkinek... Mikor lenne érdemes elmondani a barátnőmnek, hogy még nem vesztettem el? Ronthatna ez a kapcsolatunkon? (ő is szűz)
2018. ápr. 5. 19:22
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Az ez egy érzelmi kapcsolat, akkor az, hogy elmondod neki közelebb fog még vinni egymáshoz. Simán elmondhatod neki az igazat, hogy hogyan történt.
2018. ápr. 5. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

"ha valamilyen okból szakítanánk, tuti szétkürtölné"

Ha ennyire bízol szegény lányban, minek akarsz lefeküdni vele? A kapcsolat alapja a bizalom! Bízz már benne kicsit jobban! :)


Egyedül csak a barátnődnek tartozol őszinteséggel ilyen téren, így nem rontana, inkább erősítene a kapcsolatotokon, főleg, hogy közös lenne az első élmény!

Javaslom, hogy még az első alkalom előtt mondd el, akár egy meghitt, összebújós beszélgetés során. Őt is megnyugtatná a dolog, mert lehet, hogy teljesítménykényszer dolgozik benne a (nem létező) előéleted miatt.

2018. ápr. 5. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Bízom benne, de egyszerűen nem tudnám neki elmondani. :( Az első után szeretném megosztani ezt vele, a szétkürtölést pedig úgy értettem, hogy esetleg keresztbe akarna nekem tenni ezzel. :/ Meg tartok attól, hogy ez miatt szakítana velem, hogy hazudtam neki még a kapcsolatunk elején, vagy esetleg ő egy tényleges tapasztaltabbat szeretne a balesetek elkerülése érdekében. Mert nagyobb rá az esély, hogy egy szűz csávó bénázik pl a kotonnal. Szóval félek ettől az egész dologtól, mert bár nem derülne ki, hogy szűz vagyok, de rám nyomná a bélyeget a későbbiekben, hogy mindenkit átejtettem.. Ő meg azért nem jönne rá egymagától, mert petting volt az exemmel, és tudom, hogy hova kell nyúlni, mit kell csinálni.

És ha tovább halogatom, akkor lehet azt hinné, hogy másról is hazudtam neki, holott nem, viszont túl fiatal a kapcsolatunk, hogy ezt elmondhassam neki

2018. ápr. 5. 20:41
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem egy-két alkalom után leszel "tapasztalt", tehát az, hogy már szexeltél valaha, nem jelenti azt, hogy nem vagy béna. Szerencsére a fordítottja sem, attól még lehetsz ügyes, hogy kezdő vagy.

Ha a barátnőd annyira felszínes, hogy a "szűz" szó zavarja, és a saját tönkrement kapcsolata után azzal áll bosszút, hogy ilyen jelentéktelen dologgal járatja le azt, akit állítólag korabban szeretett,akkor nem érdemli meg, hogy foglalkozz vele.

Szerintem ne félj, ha 5 hónapot kibírt melletted szex nélkül, valószínűleg nem a falu bikájára van szüksége. Ha bízol benne, mondd el neki ELŐTTE, értékelni fogja az őszinteséget. Ha nem, még azelőtt szakíts vele, hogy közelebbi kapcsolatba kerülnétek.

2018. ápr. 5. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

"Az első után szeretném megosztani ezt vele"

Na ez a legrosszabb, amit tehetsz! Csalódott lesz, mert nem bíztál benne annyira, hogy ezt a fontos infót megoszd vele. Egy ilyen "enyhe" hazugságot személy szerint én is jobban viselném, mint a bizalmatlanságot.


" a szétkürtölést pedig úgy értettem, hogy esetleg keresztbe akarna nekem tenni ezzel."

Igen, értettem elsőre is, hogy értetted. Ezért mondtam, hogy bízz benne! Ha ilyenek feltételezel róla már most, akkor érdemes vele kapcsolatban lenned?


"tényleges tapasztaltabbat szeretne a balesetek elkerülése érdekében"

Erre csak idézni tudom, amit írtál " nem vagyok az, és ez kicsit bántja is"-> nos ezek után nem tűnik egy felszínes kis libának, aki lenéz a tapasztalatlanságod miatt. Nagy baleset meg nem lehet, ha szeretitek és bíztok egymásban, odafigyelés, türelem és megértés kell csak. Nyilván nem lesz bombasztikus az első, de ez nem erről szól.


" egy szűz csávó bénázik pl a kotonnal"

Egy szűz csávó olvassa el figyelmesen a használati útmutatót és gyakorolja egyedül, hogy kell helyesen felhúzni! ;)


"bár nem derülne ki, hogy szűz vagyok,"

Hát azért ebben ne legyél olyan biztos. Az egy dolog, hogy szűz, de az biztos feltűnik neki, ha 2 perc alatt elsülsz, és akkor vagy gyorstüzelőnek gondol vagy rájön, hogy hazudtál!


" rám nyomná a bélyeget a későbbiekben, hogy mindenkit átejtettem."

Figyelj, rohadtul senkinek semmi köze (a barátnődön kívül) hozzá, hogy szűz vagy-e vagy sem! Ha a család beledumált, vessenek magukra!


"És ha tovább halogatom, akkor lehet azt hinné, hogy másról is hazudtam neki, holott nem, viszont túl fiatal a kapcsolatunk, hogy ezt elmondhassam neki"

Nem elég fiatal a kapcsolatotok, ha szexelni készültök! Ha megérett a szexre, akkor az őszinteségre is! Mondd el neki! :)

2018. ápr. 5. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

#3 figy ne csináld ezt. Ez nem szép. Igazából gyáva vagy. Ami nem túl férfias. Vállald a kockázatokat. Egy párkapcsolat egy intim bensőséges valami, megmutatjuk magunkat a másiknak. Nem csak fizikailag vetkőzünk. Kitesszük magunkat neki. Tedd le ezt a vetítést, meg, hogy mit szólna, meg milyennek akarsz tűnni a szemében, meg mi lenne, ha elmondaná.


Teremts egy szép őszinte helyzetet. Ahol elmondod ki vagy, mi történt veled. stb. Ha ezért elküld akkor elküld, de ha az emberek értékelni szokták, ha megnyílunk előttük. Ez egy barátságot is elmélyít. A hosszútávú barátságok ilyeneken alapulnak.

2018. ápr. 5. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Meg figyelj ez nem egy olyan hazugság, amit szégyelni kell. Ezt érteni fogja, hogy kicsit fel akartál vágni, meg megakartál felelni. Nincs ezzel nagy gond.
2018. ápr. 5. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Hálásan köszönöm mindenki tanácsát és bátorítását!

#5-ös, épp ez a baj, hogy az elsőt neki is emlékezetessé szeretném tenni, és ha 2 perc alatt elsülnék az tuti gáz lenne, de annyival megmagyarázná, hogy "tudom, hogy több, mint egy éve nem voltál nővel".. És még nem készülünk a szeretkezésre, csak én készítek elő szépen lassan mindent, mindent számításba veszek, minden eshetőséget, hogy megteremthessem a tökéletes időt és helyet. És a szívem azt súgja, hogy inkább örülne ennek, hogy még szűz vagyok, de valamilyen szinten meg is sértődne, hogy nem bíztam benne ennyire :(

2018. ápr. 5. 21:45
 9/11 anonim ***** válasza:

"elsőt neki is emlékezetessé szeretném tenni"

"csak én készítek elő szépen lassan mindent, mindent számításba veszek, minden eshetőséget, hogy megteremthessem a tökéletes időt és helyet. "

Ez nagyon aranyos tőled, de ne görcsölj rá ennyire! Úgysem lesz minden tökéletes, de nem is baj. Értékelni fogja az igyekezetedet bárhogy sikerül majd. :)

"szívem azt súgja, hogy inkább örülne ennek, hogy még szűz vagyok, de valamilyen szinten meg is sértődne, hogy nem bíztam benne ennyire"

Hallgass a szívedre! Hidd el az őszinteség mindig sokkal kifizetőbb, mint a hazudozás! Fel a fejjel, légy tökös és vallj színt! Ahogy így leírtad "lelkis", érzékeny típusnak tűnik a barátnőd, biztos megértő lesz! Bátorság! ;)

2018. ápr. 5. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

"És a szívem azt súgja, hogy inkább örülne ennek, hogy még szűz vagyok, de valamilyen szinten meg is sértődne, hogy nem bíztam benne ennyire :("


ami igazi az szebb. és hidd el ennél jobban nem tudod kimutatni a bizalmadat, hogy a kezébe teszed az igazságot, így, hogy vissza is utasíthat.

2018. ápr. 5. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!