Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit csináljak? Nagyon túlreagá...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Nagyon túlreagáltam?

Figyelt kérdés
Rajta kaptam páromat és a legjobb haveromat amint szexelnek. Mint kiderült nem ez volt az első. Annyira felcsesztem magam hogy eltörtem haverom orrát. Védekezésképp azzal jött barátnőm hogy ő szeretett volna egy 3-as szexet így hogy haverom én meg ő, és csak letesztelte haveromat. Azóta is hívogat meg bizonygatja hogy ő szeret.

2018. ápr. 7. 22:25
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
89%

Szerezz egy ügyvédet.

Az orrtörés 8 napon túl gyógyuló sérülés, alsó hangon 2 év börtön, ha elítélnek...


Amúgy a csajod írónak készül vagy politikusnak?

2018. ápr. 7. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
0%
😑
2018. ápr. 7. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
24%
😂
2018. ápr. 7. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
97%
Nem reagáltad túl, a csajod meg hülyének néz.
2018. ápr. 7. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
97%
Jaj, ne legyél már ekkora naiv....ha mással is kúr, akkor nem szeret....szabadulj meg tőle minél hamarabb, állandóan félre fog kúrni.....tapasztalat, hidd el!
2018. ápr. 7. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Csak azt nem értem, hogy miért nem törted össze a párod orrát is? Ha jól értem, ő legalábbis ugyanolyan vétkes volt, ha ugyan nem ő kezdeményezett. Az bizonyos, hogy nem jelentett volna föl, nem hangzott volna jól a védekezése, amit neked mondott.

Egyébként túlreagáltad, de nem nagyon. :)

2018. ápr. 7. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
0%

Eléggé gáz vagy. Mert az agresszió nem megoldás. Elgondolkodhatnál magadon.. és ideje lenne megtanulni kezelni az indulataid.


Egyébként nem ijesztgetni akarlak, de az egyik ismerősöm/haverom ezért ült két évet.

És az a vicc, hogy nem is a srác jelentette fel akinek ugyanúgy eltört az orra.. hanem a csaj aki egyébként pont ugyanúgy szerette a haverom mint a csaj téged.

2018. ápr. 7. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Egy lányt sose ütnék meg. Tudom kezelni az indulataim. Ilyet még sose csináltam de ez most nagyon felcseszett. Nem jelent fel haverom mivel tudja hogy baromi nagy hülyeséget csinált.
2018. ápr. 7. 22:59
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
jól tetted
2018. ápr. 7. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
40%

Hihetetlenek vagytok, ti férfiak.

Ölni is képesek lennétek egymást, csak azért, hogy a parázna és zsarnok nőre kezet ne emeljetek. Ja, hogy ez már megtörtént párszor a történelem során?


Kérdező! Legjobb barátot nem találsz minden sarkon, de ilyen erkölcsű nőt bármelyiken. A legésszerűbb, amit tehetsz, az az, hogy kikönyörgöd a barátod bocsánatát, és keresel magadnak egy olyan nőt, aki nem zúz szét egy számodra fontos kapcsolatot csak azért, mert ég a puncija.

2018. ápr. 7. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!