Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Túlreagáltam, vagy sem?

Túlreagáltam, vagy sem?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Van egy remek barátnőm , én huszas, ő harmincas korosztály.Nagyon szerettem őt,tényleg a legjobbat találtam meg benne...x év után ő szingli lett,hát persze hogy ott voltam mellette a mélypontban is. Nekem párom van x éve,nemrég összeköltöztünk ,aminek minden rezzenését a drága barátnőmnek újságoltam. Neki is voltak pozitív élményei amit mesélt egyből nekem.volt aminek én jobban örültem ,mint ő.késöbb neki is lett udvarlója és ekkor kezdődtek a bonyodalmak.. hébe -hóba találkoztak ,így egyik hétvégén eljött a párommal és velem egy kicsit kikapcsolni...bemutattam őket és beszélgettünk. Nem sok idő telt el,mondta hogy ő imádja a sz..xet s miegymás.. ekkor már kellemetlenül éreztem magam hisz a párom elött hangoztatta a dolgokat... pár órával később már ecsetelte hogy hogyan dolgozza le ezt az ajándék ital. (Meghivott minket a párom,gavallér típus)ekkor már nagyon ideges voltam hogy mondhat ilyet neki. másnap reggel beszéltünk a lánnyal,állitotta hogy a párom flörtölt vele...próbál sajnos minket összeugrasztani. Én nem láttam flörtölést. Így ennek uszításnak vélem. A csavar ott kezdődik még bonyolultabban hogy ő viszont nem akarja a párját hívni közös programra sőt már a velem valo találkozás alól is kibujik.a lényeg hogy megszakítottam a kapcsolatot ,hiszen így mát ha ránézek eszembe jutnak ezek a flörtölések. Ti miként vélekedtek?

2017. nov. 23. 18:04
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem akarok bunkó lenni, de mi van?

A barátnőd el akarja veled hitetni, hogy a barátod flörtölt vele?

2017. nov. 23. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem az én előző kapcsolatomat egy hozzá hasonló csaj szedte szét.


Én mondtam a páromnak, hogy ne menjen bele a játékba, ismerem a lányt már rég, mindenkivel kikezd.

Persze nem hallotta meg, a csajnak nagyobb mellei vannak, homokóra alakja és nagydumás, persze, hogy flörtöltek, aztán titokban írtak egymásnak.

Mivel a lánynak annyi esze már nem volt, lazán velem is beszélgetett azokról, amiket az exem mondott neki. Mástól nem tudhatta.


Na, itt repült a srác, és a "barátnőm" is.

2017. nov. 23. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Neki már egy megszolítas is flört... vagy beképzelte magának ,hogy kikezdett vele,vagy erre vágyott és ilyen formában nyilvánította ki. Megfogná őt szívesen.kedves ,udvarias , odaado es gondoskodo.... de hat na. Erkolcs 0.
2017. nov. 23. 21:40
 4/4 ChunkiestPie6 válasza:

Nem reagáltad túl.

Érthetetlen mitől változott meg így a barátnőd, de valami baj van vele. Lehet, hogy késöbb majd megbánja, mert igazán szerintem ő sem értette mit csinált. Lehet már szégyenli is, és azért nem akar találkozni.

2017. nov. 24. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!