Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Popószex után nektek sincs...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Popószex után nektek sincs székletetek 2-3 napig?

Figyelt kérdés
Mindig csinálok előtte beöntést, de nem túl alapost, csak a bél utolsó szakaszát szoktam kitisztíttatni, és például ha tisztítókúrán vagyok, nem pedig a popószex miatt csinálom a beöntést akkor szokott lenni másnap székletem. Lehet azért nincs mert a pénisz visszanyomja a kakit? Nem lehet ettől bajom? Nem szokott szorulásom lenni, de gondolkodtam, hogy talán megérné ilyenkor popószex utáni másnapon glicerines kúpot használni?

2018. ápr. 8. 16:38
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Amikor én csináltam, nem sokszor, akkor másnap ugyanúgy ment minden, mint előtte. Igaz én nem csináltam beöntést, jól időzítettünk.
2018. ápr. 8. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
50%

Esetleg azt tudom elképzelni, hogy anál közben több levegőt pumpáltok be és az oxigéntöbblet miatt a bélflórád nehezebben regenerálódik.


Bár őszintén szólva ilyesmiről sose beszélgettem egyetlen passzív ismerősömmel se.

2018. ápr. 8. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Igen levegőt szokott bepumpálni, mert pózváltáskor néha pukizok, de puncipuki is van:D
2018. ápr. 8. 16:47
 4/7 anonim ***** válasza:
90%
Nekem volt olyan partnerem aki anál után mindig ment szinte rögtön a vécére...egyrészt kijön amit belelőttem meg mondta ingere is van utána mindig
2018. ápr. 8. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

A nőknek alapból szokott gondjuk lenni az emésztéssel. Szerintem a legtöbb hashajtót nők szedik. Fogamzásgátló vagy erős gyógyszer nem kizárt hogy okoz olyan mellékhatást amitől ritkábban tudsz wc-re menni.

Az análszex maga ilyen formában semmiképp nem befolyásolja a wc-zést.

Ha elmész wc-re majd kimosakodsz akkor nyilván egy ideig nem kell wc-re menned. Lehet hogy keveset eszel amúgyis.


Próbáld ki hogy megcsinálsz mindent amit szoktál de az anál elmarad. Szerintem azután se kell menned majd egy darabig wc-re.

35F

2018. ápr. 8. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
37%
A popószex jót tesz a bélműködésnek, ugyanis erősíti a belek izmait. A popószex ugyanis fokozza a bélperisztaltikát és igénybe veszi a végbél izomzatát is. Tehát aki tartósan székrekedéssel küszködik bélrenyheség miatt, kifejezetten ajánlott a popószex. Már csak azért is, mert nyúlik a záróizom amellett, hogy erősödik. És könnyebb kitolnia a keményebb székletet. De akinek megerősödik a bélrendszere, annál kizárt a székrekedés. Ugyanis a székelési inger fokozódik, vagyis erősebb lesz. És nem tudja az illető addig visszatartani a székletet, hogy bekeményedjen.
2018. ápr. 8. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Gondolom nem több méteres pénisszel tömnek, ami visszatolná a vékonybeledig a kakát.

15-20 cm az semmi. Ha visszatartod a végbél izmaival, magától is visszacsúszik ennyit.

Ha beöntesz, üres a beled, nincs ami kijöjjön. Olykor nekem sincs utána kakám 2-3 napig, ellenben még másnap is nagyon nagyokat fingadozok.

2018. ápr. 9. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!